Babcia Jetta By Kopciuch

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aiv
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: sob paź 04, 2008 23:29
Lokalizacja: Kraków

Post autor: aiv » ndz lut 08, 2009 22:01

Moze dlatego ze jest zima?



Awatar użytkownika
rafal85rtc
...
...
Posty: 676
Rejestracja: śr maja 23, 2007 19:02
Lokalizacja: RATOVWICE
Kontakt:

Post autor: rafal85rtc » ndz lut 08, 2009 22:18

przeswietliłem cały temat i jestem pełen podziwu odnosnie zaparcia w postepach :helm: kozak na maxa a o $$$$$ nic nie pisze bo wiadomo to kosztuje :grin: projekt megaaaaaaaa powodzenia w dalszej pracy :bigok:


NOOO BAASS NOO FuNN!!!!
moje MK3 viewtopic.php?f=88&t=364418" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Awatar użytkownika
kopciuch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw gru 29, 2005 21:53
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: kopciuch » pn lut 09, 2009 21:56

Panowie tempo prac bardzo wolne jest z tego powodu ze jest zimno a mój garaż jest nieogrzewany. Musze poczekać na cieplejsze dni żeby polakierować do końca auto, potem zacznę go składać . Jak na razie to mam jeden duży problem z elektryką w aucie. Brakuje mi wiązki elektrycznej komory silnika a ze schematów nie mogę bardzo rozkminić co gdzie ma być podłączone. A zaczęło się od tego ze zachciało mi się hamulców z ABSem :hmm: :crazy: no to sobie kupiłem cały zestaw. Jednak elektryka do ABSu nie pasuje do aut przed 91 rokiem, no to zakupiłem cały zestaw (skrzynkę bezpieczników i wszystkie przewody oprócz tej nieszczęsnej komory silnika) i zaczęły się problemy.Okazało się ze wtyczki nie pasują do starych manetek i stacyjki i włącznika świateł to zakupiłem sobie wszystko pasujące. Ale najgorsze było przede mną :

Obrazek

Tak wygląda końcówka którą się wpina do licznika i raczej nie pasuje ona do liczników z II :grrr: Z tego co się zorientowałem to taka sama jest w golfach III. I wygląda na to że trzeba będzie założyć licznik od III a że ten nie będzie pasował do deski z II to i decha będzie musiała być z III.i w ten sposób powstanie kolejna modyfikacja :bigok:
Następny problem który spotkałem to jest to ze lampa z elektryczną regulacją dotyka mi do filtra powietrza i nie ma możliwości jej wyregulowania:

Obrazek

Obrazek

I teraz pytanie - jak to wygląda u was w autkach, zdjęcia mile widziane :chytry: oczywiście chodzi o turbodieselki.

A tak przy okazji robienia elektryki to zrobiłem sobie wytłumienie wnętrza :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Materiał nie jest zbyt gruby ale swoje robi , mam nadzieje ze nie zepsuje się tak jak ten oryginalny który był na podłodze. Przy okazji wytłumiania komory silnika zorientowałem się że brakuje mi jednego elementu na skrzyni biegów jakby ktoś coś takiego posiadał i mógłby mi odsprzedać to odkupie, na szrotach za ten element wołali 80 zł :ass: może ktoś ma taniej ??

Obrazek

Chodzi mi o ta ruchomą dźwignie zamontowaną w korpusie skrzyni.
Przepraszam za jakość zdjęć , robione telefonem były.

Wszelka krytyka i pochwały mile widziane, tak samo jak wszelkie propozycje uwagi i sugestie.
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2009 22:00 przez kopciuch, łącznie zmieniany 1 raz.


A wszystko przez kobiete....:D

Aro1120
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 235
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 17:35
Lokalizacja: z centrum :P
Kontakt:

Post autor: Aro1120 » pn lut 09, 2009 22:25

sprzedam ci to foty po 22 bede to sobie obejrzysz czy to to
Ostatnio zmieniony pn lut 09, 2009 22:41 przez Aro1120, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Post autor: piori » wt lut 10, 2009 08:49

kopciuch pisze:Tak wygląda końcówka którą się wpina do licznika i raczej nie pasuje ona do liczników z II :grrr: Z tego co się zorientowałem to taka sama jest w golfach III
U mnie w dwójce też taka jest, musisz skombinować zegary na jedną wtyczkę, lub też samo "gniazdko" z takich zegarów (mocowanie pasuje - zamieniałem u siebie) i połączenia elektryczne zegarów z gniazdkiem porobić ręcznie.
kopciuch pisze:lampa z elektryczną regulacją dotyka mi do filtra powietrza i nie ma możliwości jej wyregulowania
Przymierzałeś nowszą puchę filtra powietrza (tzn. tą szerszą)? Ja co prawda mam golfa, ale między filtrem a lampą spokojnie wchodzi u mnie jeszcze taka fabryczna plastikowa kierownica powietrza do filtra, a też mam elektryczną regulację. Nowsza pucha jest szersza i (chyba) krótsza.
Ostatnio zmieniony wt lut 10, 2009 10:04 przez piori, łącznie zmieniany 1 raz.



smithski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: śr paź 15, 2008 16:25
Lokalizacja: ŁÓdzKie

Post autor: smithski » czw lut 12, 2009 20:18

Tylko tyle :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: Mega szacun


Moje mk II : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=193852&highlight=m%F3j+golfer :)

Awatar użytkownika
grabbek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: pt sty 09, 2009 23:01
Lokalizacja: Nowe Misto Lub/Kurzętnik i okolice

Post autor: grabbek » sob lut 21, 2009 14:26

:okej: powodzenia


ach ta kasa-->ciągle brak

Bartus19942209
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt gru 05, 2008 18:13
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: Bartus19942209 » sob lut 21, 2009 16:44

Szacun dla gościa ,że się podjął takiego zadania:PNiektórzy by to na złom wywalili a trochę chęci i piekny samochód może z tego powstac ;).Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy ;]Pozdro



Awatar użytkownika
mishelswiat
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn lis 26, 2007 21:32
Lokalizacja: Łańcut/ rzeszów
Kontakt:

Post autor: mishelswiat » pn lut 23, 2009 12:31

Super projekt !!!wielki szacun za wkład i zapał :okej:

jettka nabiera kształtów widzę :)

poradziłeś sobie z tym ABS ? bo ja mam ABS z jetty mk2 :) wiązka+pompa+komp i jedna zwrotnica niestety jakieś drzwi i graty z wnętrza też znajdę gdyby co :)


MichaS

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images26.fotosik.pl/251/01b3c7c7985dc118.jpg[/img][/url]
Mój Tolo :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=160936

Awatar użytkownika
Semian
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 887
Rejestracja: pn gru 06, 2004 18:58
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Kontakt:

Post autor: Semian » pn mar 09, 2009 23:15

piszesz ze masz problem z wtycznka ,rozwiazaniem jest licznik na jedna wtycznke ewentulanie tak jak pisales licznik z mk3 , mozna go dopasowac do ramki od mk2 ,nie ma w tym zadnego problemu,wiadomo do tego jeszcze impulsator itp,albo deska od mk3 choc nie polecam do konca sam mam taka deske u siebie i zbiegiem lat coraz mniej mi sie ona podoba.
Instalacje mozesz wziasc od golfa po 89 roku ,oczywiscie instalacje z komory silnika ,wkoncu w dieslu nie ma az tak duzo rzeczy ktore trzeba podlaczyc pod silnik ,powinienes sobie poradzic

pozdrawiam dobrze ze temat dalej ruszyl :)


projekt jetta coupe 2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3286710#3286710

Awatar użytkownika
Ardian85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: sob cze 28, 2008 16:37
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Ardian85 » pn mar 09, 2009 23:29

Kaaawal dobrej roboty... poprostu czacha dymi :) kiedy zobaczymy nowe zdjatka?? Pozdrowisko



muzykant

Post autor: muzykant » pt kwie 17, 2009 23:26

No cieplejsze dni już są więc mody pewnie idą pełną parą mam nadzieję :) Przydałaby się jakaś relacja bo temat naprawdę arcyciekawe a podejście do renowacji auta mistrzowskie.



BaksiuGTD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob paź 11, 2008 18:54
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: BaksiuGTD » pn kwie 20, 2009 18:45

O ja nie moge :blush: :prayer: SZACUN :prayer: za ratowanie pięknej klasycznej JETTY.


Czysty Kopciuch:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... bb#2691347

Awatar użytkownika
gibon.vw
Forum Master
Forum Master
Posty: 1048
Rejestracja: pt cze 08, 2007 11:08
Lokalizacja: Głowno
Kontakt:

Post autor: gibon.vw » pn kwie 20, 2009 19:26

dopiero dzisiaj przejrzałem ten projekt i powiem że z każdą kolejną strona wciągnął mnie bardziej.... no KOPCIUCH kozak z Ciebie nie wąski wielki szacun :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer:


VW Golf mk2 pasja zobowiązuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości