VW GOLF MK3 2e TURBO by vw_golf3

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lukas134
Forum Master
Forum Master
Posty: 1813
Rejestracja: ndz sie 12, 2007 20:50
Lokalizacja: Łosice
Kontakt:

Post autor: Lukas134 » wt sty 29, 2008 16:25

no no!!jakies temacik stworzyles!!spoczko!!silniczek prezentuje sie super, jak bedzie mial ze 160 koni to bedzie dobrze chodzil!! :bigok: pozdro


______________________
Golf : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=118322
Audi : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2146801#2146801

Nowe foty strona 1!

[url=http://imageshack.us][img]http://img266.imageshack.us/img266/7594/lukasaa3dx3.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt sty 29, 2008 16:37

Dalsza część historii mojego golfa, na pierwszej stronie brak miejsc na wrzucanie fotek więc tutaj troszkę dokończenia historii ..

4.11.2008

A poza tym kilka obiecanych fotek na nowych lampach :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

29.10.2008

Ostatnie chwile z białym dachem, po świętach zmieni on swój odcień :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

14.11.2008

Słuchajcie nadszedł ten moment w projekcie, w sobotę jadę po RS'y , trafiły się 7.5 na 9 16 calowe przepiękne , kilka fotek poniżej :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

15.11.2008

Fotki z przymiarki BBS

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

22.11.2008

Kilka szybkich fotek po założeniu nowych kół :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


29.11.2008

a więc sprawa wygląda następująco, nie udało mi się pojechać na hamownię na Mineralną gdyż mają jakąś przebudowę wjazdu czy jakoś tak , ale udałem się na rolki na Bemowo na ulicę Wrocławską , tam porozmawiałem z całkiem miłym kolesiem, otóż wynik hamowania jeszcze odbiegający od tamtych poprzednich a dlaczego ?
Z tego co mówił mi ten koleś prawdopodobnie przy 3500-3800 silnik zaczyna zalewać paliwko i stąd ten spadek mocy widoczny na wykresie poniżej , czyli prawdę mówiąc coobcio nie do końca wystroił silniczek ( nie mam do niego o to pretensji gdyż wtedy nie miał dostępu do hamownii i wystroił jeżdząc po mieście ) , silniczek pracuje równo, nie dzwoni nie stuka lecz właśnie widać pradopodobnie że moc tracona jest przez zbyt bogatą dawkę paliwa , może jeszcze w tym tyg udam się na konsultacje do coobcia i zobaczymy czy jeszcze jakoś zdoła ogarnąć silniczek . A jak nie to może uderzę do naszego mistrza evo :hmm:
Poniżej kilka fotek i wykres :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Przy okazji strzeliłem kilka fotek na rs ( niektóre troszkę słabej jakości robione komem bo niestety bateria w aparacie padła :jezor: )

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostanie zdjęcie przedstawia tarcze nowe tarcze hamulcowe które przyszły dzisiaj do mnie z Niemiec :D

8.12.2008

Koniec sezonu 2008 - przygotowania do sezonu 2009
Dzisiaj pstryknąłem kilka ostatnich fotek w tym sezonie, autko odstawione w ciepłe miejsce, po świętach wyrusza do Wrocławia na nowe strojenie do evolution , plany na zimę :

- skóra do wnętrze
- obicie bagażnika w kremowej skórze
- zegary w słupek ( już są )
- czarny dach
- wymiana tarcz hamulcowych itp

W międzyczasie rozpocznie się budowa małej repliki mk3 w skali 1:24 , autko zostało zamówione i w zimę będzie robione na wzór mk3 Turbo

Poniżej kilka ostatnich zdjęć w tym sezonie :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Od dziś ruszył mały projekt w skali 1:24, przyszedł model do składania oraz felgi BBS rs rzecz jasna :hmm: , plany w modyfikacji małego mk3 :

- kolor identyczny jak prawdziwy z czarnym dachem
- przednie kierunki i boczne zaszpachlowane
- tyle światła czarne
- przód podobne do obecnych
- modyfikacja wnętrza
- obniżenie auta
- zlikwidowanie znaczków, nadkoli itp
- jeśli się uda to mała modyfikacja silnika

Aktualizacje na bieżąco, poniżej kilka fotek :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2009 00:59 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 14 razy.



Awatar użytkownika
homsky
VW Baron
VW Baron
Posty: 3307
Rejestracja: pt lis 11, 2005 20:03
Lokalizacja: Nowa Ruda

Post autor: homsky » wt sty 29, 2008 17:27

vw_golf3 pisze:chodzi mi o doładowanie ok 0.2-0.5 bara
Podejżewam przy takim ciśnieniu i stopniu sprężania 10,4 kłopoty


[url=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/20938][img]http://www.motostat.pl/user_images/20938/icon5.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt sty 29, 2008 19:17

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

18.04.2009

New wnętrze do golfa, zakupione zostały fotele i tylna kanapa Recaro obszyte kremowo-czarną skórą , kilka fotek po montażu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

25.04.2009

Tak poza tym golf otrzymał dzisiaj nowe wdzianko - w bagażniku pojawiła się beżowo-czarna eco skóra , kilak fotek z prac poniżej : :grin:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jeszcze tylko obicie skrzyni i bagażnik będzie gotowy :hmm:

5.05.2009

Kilka nowych fotek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek [url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eed ... a80e7.html]Obrazek[/url
Ostatnio zmieniony śr cze 10, 2009 15:02 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 13 razy.



Awatar użytkownika
GarageBoy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1867
Rejestracja: pt lis 04, 2005 19:45
Lokalizacja: ERW - NEB
Kontakt:

Post autor: GarageBoy » wt sty 29, 2008 20:05

vw_golf3 pisze:<GarageBoy> otóż wymieniałem wszystkie paski, uszczelki, pierścienie, wałek, przeszlifowana głowica, nom i sprężarka i cooler . Wyniosło mnie to hmhm sam nawet nie wiem nie liczyłem. Jak już będę wiedział to dam znać
Dziękować za odpowiedź :pub:
A co z uszczelniaczami zaworu. Też trzeba było wymienić i jak tam łożyska na wale, nie było żadnych luzów??? Napisz jak możesz jaki miałeś przebieg bo mi pyknęło jakieś 230tyś. :crazy:

A co do kosztorysu to jestem ciekaw :bajer:



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt sty 29, 2008 20:56

Dalsza część historii vw

23.05.2009

Golfik na MajóVWce :D

dzisiaj golfik pojawił się na lotnisku niedaleko Ułęży pod Rykami na ogólnopolskim zlocie vw, majóvwka 2009

Otóż pogoda nie dopisała , od 8 cały czas lało ,czasami nawet grad, co jakiś czas wychodziło słońce, później znów ulewa i tak w kółko, dopiero po 18 się ładnie zrobiło, wyszło słoneczko i tak już zostało.
Jeśli chodzi o sam zlot to całkiem miła atmosfera, mogę się pochwalić że auto zdobyło I miejsce na auto zlot w kategorii orginal/ german .
Z tego co pamiętam moja punktacja :

- wnętrze 4/5
- zawieszenie 5/5
- koła 5/5
- nadwozie 12/15
- styl 10/10
- audio 5/5
- silnik 10+/10

Całkiem nieźle jury oceniło i dość pozytywnie z czego jestem bardzo zadowolony, ogólnie dużo miłych i ciepłych słów od ludzi .
Największą frajdę sprawił mój projekt mk3 w skali 1/24

Kilka fotek golfa z MajóVWki

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

07.06.2009

dzisiaj wybrałem się do Warszawy na Bemowo na IV eliminację Wojny Północ Południe , wystartowałem w klasie German/Vag Modern w której było najwięcej chętnych, konkurencja była dużo, auta naprawdę były dopieszczone pod każdym względem . Niemniej jednak udało się się stanąć na najniższy stopień podium co bardzo mnie cieszy .


Teraz będą trwały przygotowania do Vag Event, w między czasie boczki zostaną obite czarną skórą , poniżej kilka fotek z niedzielnej wojny pp

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kilka fotek z wczorajszej sesji do GT , autko pojawi się pod koniec miesiąca w nowym wydaniu gazety :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

04.07.2009

Kilka fotek z sobotnie wyjazdu na Event, impreza nr.1 w Polsce, Ci którzy nie byli niech żałują
Opłacało się przejechać ponad 700km żeby zobaczyć tak cudne i dopieszczone furki

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Fotki znalezione na cultstyle.de

Obrazek Obrazek Obrazek

I właścicielka autka z plakietką vw_golf3 :D :D :D

Obrazek

1.08.2009

Foty z VW MANI :

Zdjęcia z placu :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fotki z S&S :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fotki z Finału Konkursu na Auto Roku 2009 :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Takie małe odświeżenie tematu , wczoraj byłem na nagraniu w tvn turbo - operacja tuning .

Oglądajcie, emisja programu 06.09.2009 o godzinie 11 30 , super scenariusz, więc sam jestem ciekaw jak to wyszło , poniżej kilka zdjęć które udało mi się zrobić przed nagraniem .. Niestety na więcej nie miałem czasu :grin:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

25.10.2009

Po finale MTM Moto Show Wojny PP, niespodziewanie zająłem III miejsce w kategorii German/Vag Modern, szczerze mówiąc nie spodziewałem się że zajmę jakiekolwiek miejsce gdyż fury były naprawdę konkretne .
Tak czy inaczej cieszy kolejny puchar na zakończenie sezonu 2009, auto trafia na jesień/zimę do garażu, silnik zostaje rozebrane, cały komplet turbo do sprzedaży oprócz bloku i komputera z g60 ( info na priv )

Poniżej kilak fotek z MTM Moto:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kilka fotek na AirRide :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zabudowa bagażnika :

Obrazek Obrazek Obrazek

I do jazdy na co dzień

Obrazek Obrazek Obrazek

Wieczorem wrzucę kilka filmików :grin:
Ostatnio zmieniony sob sty 02, 2010 17:20 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 13 razy.



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: BLIND » śr sty 30, 2008 00:23

fajny projekick.. zobaczymy co z tego będzie :bajer: powodzenia :bigok:



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » śr sty 30, 2008 00:48

<BLIND> dzięki wielkie , widzę że chyba jesteś z Jarosławia ... Ja kupiłem właśnie stamtąd swojego MK3 od kolesia który miał jeszcze takiego fioletowego MK3 ( dopiero wtedy go robił ) Moze kojarzysz ?



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: BLIND » śr sty 30, 2008 00:54

jeśli fioletowy to pewnie ten:

Obrazek

kojarze.. wydaje mi się że gość jest maniakiem vw :jezor:



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » śr sty 30, 2008 01:12

nom dokładnie ten . Mi się też wydaje że jest vw maniakiem .PozdroVWka



Awatar użytkownika
kuła
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: śr maja 11, 2005 18:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kuła » śr sty 30, 2008 16:29

jak juz go wystroisz odrazu wrzucaj wykres i jakis filmik jak to jezdzi


http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=146394

Moj Czarnuch

No GTI No FUN

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » śr sty 30, 2008 16:30

a uszczelka jest na niższą głowice ? bo jak tak sie zastanawiam to mi wychodzi że jeżeli splanowałeś głowice to ciśnienie w komorze jeszcze mogło wzrosnąć. jak do tego dołożysz turbo to może byś spektakularne bum. poza tym nie wiem czy da rade precyzyjnie na tej turbinie wystroić tak małe ciśnienia.
wybacz, ale pomimo ogromu pracy wydaje mi sie że nie do końca to przemyślany pomysł


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » śr sty 30, 2008 17:10

<Cinek> słucha jest to jak najbardziej przemyślany pomysł . Jeśli coś się stanie nie będę żałował ani silnika ani pieniędzy które włożyłem w modyfikację . Firma v tech która będzie mi wszystko robiła zna się na takich rzeczach i powiedziała że nie ma problemu wystroić taką sprężarkę . Obecny komputer przeprogramują i włożą drugi dodatkowy . Zresztą oni najlepiej wiedzą co zrobić aby było dobrze . Jeśli coś się stanie z silnikiem nie będę się wstydził do tego przyznać - czas pokażę co z tego będzie .
A DZISIAJ SILNIK ZOSTAL ODPREZONY teraz czekam tylko na termin kiedy będę mógł podjechać na wystrojenie . Pozdrawiam

[ Dodano: 30 Sty 2008 16:11 ]
<kuła> na pewno coś wrzucę jak to wszystko już będzie gotowe



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości