Historia mojego VW Golfa II 16v (nowa 1 strona :) )

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt sie 21, 2007 10:40

... Dzięki Panowie ...

Co do koloru to cóż...wiadomo że wolałbym inny ale na razie zostanie biały...
Bula88 pisze:moze ta pompa olejowa nie domaga albo silnik moze byc wyłechtany juz, trzeba posprawdzac.
zajrzyj do mnie :D
Ja się powoli będę przymierzał do zdjęcia głowicy. Tylko mam na razie inne wydatki, także październik jeśli już... a gdzie Ty mieszkasz w ogóle? ile to KM od Wawy?
barteKKK03 pisze:Tym to mnie zdziwiłeś...

Ogólnie respekt za włożoną prace, wszystko jest tak zrobione jak być powinno :bigok:
dzięki Bartek...no je też byłem w szoku że nie ma pompy ;/ ale na szczęście auto bez niej chodziło kilka razy po kilkanaście sekund więc raczej nic poważnego się stać nie mogło...
pyro pisze:ja bym nie wytrzymał i pewnie opchnął wszystko a przy tym nabawił się nerwicy :blush:
Miałem takie momenty, że chciałem to zrobić...tym bardziej że mnie do tego wszyscy namawiali... teraz muszę auto wyszykować na tip top bo wiadomo że kasy to nawet połowy nie odzyskam ... :bajer:
tomcio pisze:Respect kolego, efekt końcowy imponujący, fajna obudowa filtra powietrza
Obudowa z plexi... :bigok:
LuCaS_P-sk pisze:a no i pytać miałem jakie Masz ET w tych felach na tyle i przodzie bo widzem że som szerokie fajnie
Ja się nie mylę to tył ma 25 a przód 35...ale sprawdzę bo jakoś zapomniałem to zapisać do tej pory
;)
pyro pisze:ten temat to chyba w projektach powinien wylądować :bajer:
Może i tak... ale ja go teraz nie przeniosę bo nie mam uprawnien ;)



Ogólnie to dzięki za komentarze... Jeszcze sporo pracy przede mną... Jak tylko się uporam z tymi dwoma problemami to będę naprawdę szczęśliwy ;)


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32746
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt sie 21, 2007 10:53

ten temat to chyba w projektach powinien wylądować
popieram :bigok:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt sie 21, 2007 11:24

A tu jeszcze dwie takie fotki znalazłem..
Obrazek
Obrazek

więcej fotek całego auta będzie jak dorwę jakąś cyfróweczkę..
Ostatnio zmieniony sob lut 14, 2009 12:29 przez tirsone, łącznie zmieniany 1 raz.


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
Gruby_malbork
Forum Master
Forum Master
Posty: 1156
Rejestracja: śr lut 14, 2007 23:23
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Gruby_malbork » wt sie 21, 2007 11:44

djtom pisze:
ten temat to chyba w projektach powinien wylądować
popieram :bigok:
tak :bigok:
pozdravwiam i zapraszam do siebie wszystkich :bigok: :helm:


Obrazek
VAG Nowy Staw '10, '11, '12, Vw Mania '07,'08,'09,'10,'11,'12

Awatar użytkownika
Patriko_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 568
Rejestracja: czw gru 28, 2006 14:09
Lokalizacja: Ryńsk, Toruń, Kowalewo Pom.
Kontakt:

Post autor: Patriko_GTI » wt sie 21, 2007 11:53

pracy i pieniedzy właozyłeś ogrom skads znam taka historie 15 sek i po aucie :( bardzo fajnie opisałeś swoje dzieło :bigok: uznanie dla Ciebie bardzo fajne alu:)


MK3 GTI Edition Black
MK2 GTI Edition One 1.8 T +


**USŁUGI FREZARKĄ CNC**
DEKIELKI i inne ->FACEBOOK

ZMIENNIK1313
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:49
Lokalizacja: MAŁA WIEŚ
Kontakt:

Post autor: ZMIENNIK1313 » wt sie 21, 2007 14:08

nie no sprzęt masz zrobiony z głową! powodzenia w dalszych modyfikacjach!


nigdy nie mów nigdy:)

Awatar użytkownika
Cziki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: pn paź 23, 2006 18:53
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Cziki » wt sie 21, 2007 14:11

fajny białas, widać ze sporo pracy włożone
no i ten paragon niezła lista

felgi super
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2007 14:11 przez Cziki, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt sie 21, 2007 14:14

pam166 pisze:pracy i pieniedzy właozyłeś ogrom skads znam taka historie 15 sek i po aucie :( bardzo fajnie opisałeś swoje dzieło :bigok: uznanie dla Ciebie bardzo fajne alu:)
wiesz ja to bym chciał wiedzieć w jakim tak naprawdę stanie jest ten silnik. Wtedy mógłbym zaplanować remont itp... najgorzej to nie wiedzieć co się dzieje... A ja nie mam ochoty płacić mechanikom za ich często lipne diagnozy i przeciągające się terminy... teraz tak jak pisałem muszę kupić manometr i jakoś zmierzyć ciśnienie oleju...

inna kwestia Panowie, która mnie męczy to pytanie : Czy można w jakiś elektroniczny sposób uszkodzić czujnik temperatury płynu chłodzącego... Bo kiedyś grzebiąc po ciemku ;) w skrzynce bezpieczników/przekaźników przypadkiem wyciągnąłem wtyczkę/przekaźnik od świateł.. Na wskaźniku kabel ten nazywa się nsl... i potem nie wiedziałem gdzie to podpiąć..więc wpiąłem to w miejsce przekaźnika nr 5.... Potem kupowałem kolejne czujniki a wskaźnik działał tylko pierwsze kilka sekund i potem spadał do zera... kiedy włączałem światła to wskaźnik szedł do góry na maksa i opadał po wyłączeniu świateł... Okazało się że przekaźnik nr 5 nie jest w ogóle używany w golfach a jego obwody łączą się z obwodami od czujnika temperatury płynu chłodzącego właśnie.... i teraz tak kojarzę że mogłem jakoś elektronicznie uszkodzić te czujniki.... ale pewności nie mam... teraz przy odpiętej wtyczce tego kabla (nsl) już wskaźnik nie idzie do góry przy włączonych światłach ale i cały czas pokazuje 0.... Teraz też dalej nie wiem gdzie wpiąć ten kabel od świateł (nsl)..ach gdzie Ci elektrycy..;/

Nie wiem co yeeest... prosze o ewentualne sugestie.


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
LuCaS_P-sk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 19:57
Lokalizacja: przeworsk
Kontakt:

Post autor: LuCaS_P-sk » wt sie 21, 2007 14:18

no tak zgadza sie powoli i ja zaczynam nie ufaćich diagnozom czesto na chybiłtrafił, mnie sie to nie podoba tak to ja moge zgadywać bo mechanikiem nie jestem

wiesz kolorek BIAŁAS też bedzie jak jużbedzie cały w kupie i na chodzie bedzie wyglądał niepozornie . . .. . . . .wiec 3mam kciuki oby wszystko sie dobrze skończyło, no i bez jakiś niespodziewanych kolejnych przygód :bigok:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=98921]>>ZAPRASZAM Moja eMK II ZAPRASZAM<<[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/225/7e6e9318dbe27ffb.jpg[/img][/url]

pyro
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 15:55
Lokalizacja: Modlin Twierdza (Nowy Dwór Mazowiecki)
Kontakt:

Post autor: pyro » wt sie 21, 2007 14:21

ja tam sie nie znam na elektryce ale tutaj jest jakiś schemat, może Ci pomoże: Obrazek


[b]Golf 4 Variant:[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2756900
[img]http://img691.imageshack.us/img691/4585/podpisb.jpg[/img]

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt sie 21, 2007 14:51

pyro pisze:ja tam sie nie znam na elektryce ale tutaj jest jakiś schemat, może Ci pomoże:
pyro, dzięki za ten schemat... widziałem go już i z niego własnie wynika że kabel NSL nie jest nigdzie podpięty..a u mnie był... eh ;) zwariować można


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
Mariusz15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr maja 02, 2007 16:52
Lokalizacja: Kol.Drzewce k. Nałęczowa Grupa Lubelska/Irlenda/Larne
Kontakt:

Post autor: Mariusz15 » wt sie 21, 2007 17:48

zarąbisty golfik, i jak odpicowany normalnie autko trafiło w bardzo dobre ręce :bigok:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1843584#1843584]Zapraszam do komentowania MKII by Mariusz15[/url]
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7afdcaec1d199d5a.html][img]http://images37.fotosik.pl/51/7afdcaec1d199d5a.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » wt sie 21, 2007 19:30

i jak odpicowany normalnie autko trafiło w bardzo dobre ręce
jeśli silnik będzie grał tak jak potrzeba to ja go dopiero odpicuję ;) bo teraz to nie wiele co jest zrobione..

dzięki za komentarz


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
matys27
,
,
Posty: 973
Rejestracja: pn lip 23, 2007 17:19
Lokalizacja: [NDZ] Działdowo
Kontakt:

Post autor: matys27 » wt sie 21, 2007 20:54

tirsone, kolego jestem pod wrażeniem Twoje wytrwałości , dokładnośc i pasji ..poprostu Golfik trafiłl na dobrego właściciela :bigok: i życze powodzenia podczas dalszych prac.
Pozdrawiam :bajer:
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2007 20:57 przez matys27, łącznie zmieniany 1 raz.


...jesteśmy ludźmi z pasją !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości