[GOLF MK2] 16vt 325ps\353nm

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » wt mar 08, 2011 09:08

Marszall pisze:jaki byłby koszt wykonania takiego koła tylko pod KR? czyli na pasek klinowy?
jestem zainteresowany


za robote tego kola gosc wzial po znajomosci 50zl i musialem kupic sam aluminium to utwardzone za 70zl na to z kr pojdzie mniej towaru kazdy dobry tokazr zdobrym sprzetem ci to zrobi


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
Marszall
Forum Master
Forum Master
Posty: 1937
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 16:47
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: Marszall » wt mar 08, 2011 12:34

wiem ale u mnie w mieścinie krzykneli 200 pln za robote + materiał więc średnio sie opłaca


BLACK BERTA 2.0 16V(T) >>> viewtopic.php?f=91&t=604514

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » wt mar 08, 2011 18:41

Marszall pisze:wiem ale u mnie w mieścinie krzykneli 200 pln za robote + materiał więc średnio sie opłaca
jak bedziesz mial material i kola na wzor to daj znac to ten moj zrobi :pub:


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: BazaMKII » wt mar 08, 2011 20:29

golfiarz1 pisze:
Marszall pisze:wiem ale u mnie w mieścinie krzykneli 200 pln za robote + materiał więc średnio sie opłaca
jak bedziesz mial material i kola na wzor to daj znac to ten moj zrobi :pub:
a masz golfiarz namiary ta tego tokaza to bym sobie zrobil mniejsze kolko do gladera
i gdzie kupowales te utwardzone aluminum w tabalu


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » wt mar 08, 2011 23:22

BazaMKII pisze:
golfiarz1 pisze:
Marszall pisze:wiem ale u mnie w mieścinie krzykneli 200 pln za robote + materiał więc średnio sie opłaca
jak bedziesz mial material i kola na wzor to daj znac to ten moj zrobi :pub:
a masz golfiarz namiary ta tego tokaza to bym sobie zrobil mniejsze kolko do gladera
i gdzie kupowales te utwardzone aluminum w tabalu


aluminium w tabalu a do tokarza to musial bym sam podzucic bo mamy swoje uklady i obcemu to pewnie policzylby normalnie :bajer:


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: Bossman » wt mar 08, 2011 23:57

sie składa i składa i składa ....na majowce sie zapisuje na kajta :hmm:

a poza tym gratuluje wkońcu zasłużonego awansu projektów :bigok:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » sob mar 12, 2011 21:40

Bossman pisze:sie składa i składa i składa ....na majowce sie zapisuje na kajta :hmm:

a poza tym gratuluje wkońcu zasłużonego awansu projektów :bigok:
na majowce cie przewioze ale skoda

troszke sie podlubalo w aucie to i do projektow mu sie udalo wskoczyc

a z nowinek auto stoi u znajowego robia sie chlodnica wody i IC przerobka chlodnicy climy i wezy i dopasowanie wszystkiego by zmiescilo sie za atrapa jak wyjdzie okaze sie za tydzien
a zeby niemarnowac soboty poskladaly sie przednie poloski i trzeba bylo desce przywrocic blask zamocowac mocowania digifitza dopasowac dodatkowe wskazniki i jak autko wroci to wlatuje deska i zaczynam to wszystko podlanczac :kac:

Obrazek


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: Bossman » śr mar 16, 2011 18:04

golfiarz1 pisze:na majowce cie przewioze ale skoda
jaką skodą? ja chce golfem, on mial juz latac na ubiegłorocznej majovwce i co, widze,że ktoś się tutaj obija :satan:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

IwOnA1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz mar 06, 2011 18:42

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: IwOnA1985 » śr mar 16, 2011 21:57

Witam jestem nowym właścicielem golfa mk2 z silnikiem 1.6 GTD. Auto ma już intercooler ;-), wspomaganie orginalne założone w warsztacie VW. Poza tym jest polakierowane ale w przyszłości myślę o odnowieniu lakieru. Mam w planach pewne przeróbki, ale widząc Twoje auto jestem pełna podziwu- climatronic od mk4 to jest coś. Nie znam się na tych zawieszeniach, sprężynach itd, więc chciałam kilka informacji uzyskac bezpośrednio od Ciebie. Najpierw chciałam zacząc od wymiany elektryki i założenia centralnego, alarmu później el szyb no i może lusterek. O ile to nie tajemnica jaki był koszt elektryki u Ciebie (dla ewentualnego porównania). Myślę poważnie również nad podniesieniem mocy ale nie wiem czy w tym silniku można coś jeszcze zrobic, a jak nie to od jakiego auta mam szukac silnika by pasował? Przy wymianie silnika potrzebne jest nowe zawieszenie- w sensie mocniejsze itd? Climatronic sam montowałeś czy jakiś mechanik Ci zakładał? Na razie to tyle pytań bo nie chcę Cię zasypywac zbyt dużą ich ilością. Bardzo dziękuję z góry za ewentualne informacje. Nowy klubowicz.



Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » śr mar 16, 2011 22:31

IwOnA1985 pisze:Witam jestem nowym właścicielem golfa mk2 z silnikiem 1.6 GTD. Auto ma już intercooler ;-), wspomaganie orginalne założone w warsztacie VW. Poza tym jest polakierowane ale w przyszłości myślę o odnowieniu lakieru. Mam w planach pewne przeróbki, ale widząc Twoje auto jestem pełna podziwu- climatronic od mk4 to jest coś. Nie znam się na tych zawieszeniach, sprężynach itd, więc chciałam kilka informacji uzyskac bezpośrednio od Ciebie. Najpierw chciałam zacząc od wymiany elektryki i założenia centralnego, alarmu później el szyb no i może lusterek. O ile to nie tajemnica jaki był koszt elektryki u Ciebie (dla ewentualnego porównania). Myślę poważnie również nad podniesieniem mocy ale nie wiem czy w tym silniku można coś jeszcze zrobic, a jak nie to od jakiego auta mam szukac silnika by pasował? Przy wymianie silnika potrzebne jest nowe zawieszenie- w sensie mocniejsze itd? Climatronic sam montowałeś czy jakiś mechanik Ci zakładał? Na razie to tyle pytań bo nie chcę Cię zasypywac zbyt dużą ich ilością. Bardzo dziękuję z góry za ewentualne informacje. Nowy klubowicz.

witaj dobrze szukajac za orginalna elektryke szyb lusterek centralny i jakis dobry alarm to kolo 1000zl trzeba dac jak sie neispieszy mozna czasem okazionalnie wyrwac za polowe
co do climatronika wkladalem go sam i jako pierwszy w pl uruchomilem go w mk2 na gotowo

co do silnika to mozna przy nim podlubac i czasem zaskakuje niejedno gti malo pali i dobrze jezdzi zostan przy nim sprawdzic jego stan i jak cos doprowadzic do bdb stanu troszke dodac mocy i bedzie niezle zamiatal

jak cos zawsze sluze pomoca :pub:


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

IwOnA1985
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz mar 06, 2011 18:42

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: IwOnA1985 » śr mar 16, 2011 22:39

Czyli myślisz, że ten mój dieselek jeszcze z siebie coś może dac... W sumie nie jest zły silnik ale marzy mi się taki odnowiony pod maską jak ty masz... A co do zawieszenia z przodu są tarcze a z tyłu chyba bębny, pisałeś że chcesz je zlikwidowac i też zamontowac tarcze... duże muszą byc przeróbki? mogą byc tarcze takie same jak z przodu?



Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » śr mar 16, 2011 22:53

Bossman pisze:
golfiarz1 pisze:na majowce cie przewioze ale skoda
jaką skodą? ja chce golfem, on mial juz latac na ubiegłorocznej majovwce i co, widze,że ktoś się tutaj obija :satan:
i to jak zona mi uzyczy jej na majowke bo tak to ty bedziesz mnie musial zabrac jako pasazera :bajer:

sam wiesz jak plany u mnie sie zmieniaja n atamta majowke mialo byc tylko g60turbo ale plan wskoczyl na 16v turbo potem jak sie bawic to sie bawic i ma byc 16 turbo z moca 300 plus a ze ostatnoio mi sie zamanilo zmienic naped i zamiast syncro bedzie 4 motion ze sportowym sterownikiem hakdexa
ma byc wszystko profi to i powoli idzie teraz robia sie chlodnice wody prawie skonczona rdzen do ic juz jest teraz pospawac boki przerobic chlodnice climy przewody
takie foto z placu spawania

Obrazek

Obrazek


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: golfiarz1 » śr mar 16, 2011 23:02

IwOnA1985 pisze:Czyli myślisz, że ten mój dieselek jeszcze z siebie coś może dac... W sumie nie jest zły silnik ale marzy mi się taki odnowiony pod maską jak ty masz... A co do zawieszenia z przodu są tarcze a z tyłu chyba bębny, pisałeś że chcesz je zlikwidowac i też zamontowac tarcze... duże muszą byc przeróbki? mogą byc tarcze takie same jak z przodu?

mozna go zrobic tak ze bedzie prawie 2 razy mocniejszy i zrobic go na nowo jak moj wszystko wiaze sie z kosztami ja hamulce mam juz 4 tarzcowe u ciebie mozna to zrobic juz za jakies 400zl a jak chcesz takie jakz z przodu to koszt etz kolo 1000 zl


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

[GOLF MK2] ful wypas by golfiarz1

Post autor: kkkacper » śr mar 16, 2011 23:37

uwielbiam ten projekt bez kitu.. te aktuale zawsze poprawiaja mi humor nie wiedziec czemu :jezor:


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości