VW GOLF MK3 2e TURBO by vw_golf3

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » pt lut 08, 2008 18:41

A kiedy strojenie?? Masz juz jakas konkretna date??



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt lut 08, 2008 18:53

CHUDY , Bolo GTI dzięki wielkie za ocenę , wykresik i jakiś filmik prawdopodobnie będzie w następną sobotę gdyż w poniedziałek odprowadzam na strojenie do Warszawy ,

lipass strojenie od 11 lutego czyli od poniedziałku w Warszawie u pana Grabowskiego



lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » pt lut 08, 2008 19:10

vw_golf3 pisze: lipass strojenie od 11 lutego czyli od poniedziałku w Warszawie u pana Grabowskiego
To moze uda sie podleciec na chwilee bo z checia bym obejrzal na zywo projekt :grin: Gratki



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pt lut 08, 2008 19:15

tez moze zajrze popołudniem bo nie sadze zeby od rana sie za to wzieli :grin:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt lut 08, 2008 21:38

lipass wiesz samochód będzie stał od poniedziałku pewnie do piątku więc będzie cały tydzień żebyś mógł go obejrzeć

dj tom a znasz tego kolesia co będę odstawiał mk3 do niego ?



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32752
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pt lut 08, 2008 21:40

jesli stroił bedzie coobcio to kenaj zna bardzo dobrze, ja tyle o ile ;)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » pt lut 08, 2008 21:45

djtom pisze:jesli stroił bedzie coobcio to kenaj zna bardzo dobrze, ja tyle o ile ;)
Z tego co sie orientuje to Coobcio naprawde zna sie na rzeczy - sam uturbił np swojego Nissana Primera na 320 KM. Z reszta wejdz na stronke: www.nissanklub.pl/forum i w dziale Nissan Power Team mozesz co nieco poczytac. Widac ze ogarnia temat :hmm:

pzdr
Ostatnio zmieniony pt lut 08, 2008 21:52 przez lipass, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt lut 08, 2008 21:47

djtom nom nie wiem dokładnie kto to ma robić , tata dzwonił do Grabowskiego i powiedział żeby w poniedziałek go przyprowadzić to się wezmą za niego . Słyszałem że właśnie ta firma zna się na rzeczy i bardzo dobrze to robi . Więc myślę że z mojego golfa też coś zdziałają

[ Dodano: 08 Lut 2008 20:48 ]
lipass nom wieczorkiem luknę na ten link i poczytam jakie ciekawostki tam są , pozdro

siemka dzisiaj wieczorem odebrałem golfa od blacharza który klepał mi nadkola , wstawiał nowe błotniki ( przód ) a także zaspawał w nich kierunki, wrzucam kilka fotek . Teraz czeka mnie strojenie sprężarki a później położenie lakieru na samochód . A więc niedługo pewnie pojawi się filmik z jazdy po zestrojeniu i wyciąg z hamowni . A teraz kilka fotek :

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony sob lut 09, 2008 02:08 przez vw_golf3, łącznie zmieniany 1 raz.



Marcin SoYa

Post autor: Marcin SoYa » sob lut 09, 2008 15:53

Witam ! Projekt zapowiada się bardzo grubo !
Bardzo mi imponuje podejście, założyć turbo nie dla osiągów, tylko dla czystej przyjemności, posiadania 2.0T :P
a ten BLOW OFF - to jest to co w TURBO najlepsze, niczym z FAST & FURIOUS! i w sumie drogo nie wyniosło ...
Świetnie !

A Swoją drogą widzę że autko też będzie zacne! 9 ZOLL z tyłu power tech - w dodatku Biała felga przy czerwonym aucie - no IDEAŁ poprostu, niczym najnowszy EVO lancer :bigok:

Pięknie Pięknie będę uważnie śledził twoje Autko :pub:

I trzymam kciuki żeby strojenie wypadło bez większych komplikacji ;)



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » sob lut 09, 2008 17:41

Marcin SoYa dzięki wielkie za komentarzyk, nom właśnie na tej zasadzie robiłem turbo-nie dla osiągów lecz dla czystej przyjemności posiadania turbiny, nom blow off niczym "szybcy i wściekli" - dobrze powiedziane . Nom fele będą polerowane na lustro ( tym ogólnie zajmuję się na co dzień) a tak poza tym to w marcu szykuje się odświeżenie lakieru . Jak bedę posiadał fotki już na gotowym autku to wstawię w mój temat, teraz w poniedziałek odprowadzam na zestrojenie sprężarki - jak odbiorę wstawię krótki filmik z jazdy a także wykresy z hamownii



Awatar użytkownika
Królik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 08:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Królik88 » sob lut 09, 2008 18:28

Widziałem dzisiaj Golfa i robi wrażenie. Zajefajnie wygląda pod maską. Z zewnątrz jeszcze prace trwają, ale już widać, że będzie kozak. :D

Mam nadzieję, że zobaczę go już gotowego, bo zapowiada się naprawdę dobrze.


Były: MK3 1.8 AAM, MK3 2.0 16V ABF, Omega B FL 2.2
Jest: Octavia 1 1.8T

Awatar użytkownika
SeBiDiN_GTI
BlackMagicPower
BlackMagicPower
Posty: 220
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 14:17
Lokalizacja: PVWR
Kontakt:

Post autor: SeBiDiN_GTI » sob lut 09, 2008 19:28

przepiekny vwoz jak i uklony dla wlasciciela :prayer: !!! 3mam kciuki za povwodzenie projektu i jak sie uda sam pomysle nad TURBO!!! pozdrawiam i pobwodzenia :bigok: :bajer: :kwiatek: :pub:


Moj GTI http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=725571#725571
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

Sprzedany :(((

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » sob lut 09, 2008 19:31

CHKDSK dzięki wielkie , życzę powodzenia w swoich modach, golfa zobaczysz zapewne na majóVWcę bo na pewno się pojawię . Pozdro

SeBiDiN_GTI autko jeszcze nie jest skończone , postaram się wrzucić fotki jak już wszystko będzie cacy zrobione , dzięki wielkie i pozdrowienia :)



Marcin SoYa

Post autor: Marcin SoYa » sob lut 09, 2008 20:40

vw_golf3 pisze:jak odbiorę wstawię krótki filmik z jazdy a także wykresy z hamownii
Super , nie mogę się doczekać :bigok: dla samego dźwięku blow-offa bym załozył turbo do swojego 1.8 ale jak to mówią " ni ma synsu " :helm:

nie mogę się doczekać ... tego filmku ... Power tech w polerze - będzie ładnie, ale osobiście wolałbym je odmalowane na BIAŁO do czerwonego lakieru - jest Pięknie.

Ale też będzie Super :P i tak

Pozdrawiam MASTER :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości