1.8t licznik

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Jocik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 22, 2021 08:42

1.8t licznik

Post autor: Jocik » pn lip 05, 2021 00:10

Witam.
Zabrałem się za swap w moim golfie mk1 cabrio na 1.8t BAM. Nie był bym sobą gdyby to był zwykły swap wiec wrzuciłem skrzynie quattro z audi tt 8n i mam problem z tym co zrobić żeby prędkościomierz pokazywał cokolwiek
Problem w tym ze w skrzyni jest impulsator a wiadomo licznik mam na linke czy ktoś ma na to rozwiązanie?
Z gory dzieku za pomoc Obrazek



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Re: 1.8t licznik

Post autor: kkkacper » pn lip 05, 2021 07:25

Jocik pisze:
pn lip 05, 2021 00:10
Witam.
Zabrałem się za swap w moim golfie mk1 cabrio na 1.8t BAM. Nie był bym sobą gdyby to był zwykły swap wiec wrzuciłem skrzynie quattro z audi tt 8n i mam problem z tym co zrobić żeby prędkościomierz pokazywał cokolwiek
Problem w tym ze w skrzyni jest impulsator a wiadomo licznik mam na linke czy ktoś ma na to rozwiązanie?
Z gory dzieku za pomoc Obrazek
A pofatygowales sie, zeby uzyc szukajki? Bo temat walkowany x razy.. albo plecy od elektronicznego predkosciomierza pod ori tarcze (rzezba) albo urzadzenie z USA badz Reworkz z Poznania (o ile jeszcze robia), ktore zmienia sygnal elekt. na ruch linki..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Jocik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 22, 2021 08:42

Re: 1.8t licznik

Post autor: Jocik » pn lip 05, 2021 23:41

kkkacper pisze:
pn lip 05, 2021 07:25
Jocik pisze:
pn lip 05, 2021 00:10
Witam.
Zabrałem się za swap w moim golfie mk1 cabrio na 1.8t BAM. Nie był bym sobą gdyby to był zwykły swap wiec wrzuciłem skrzynie quattro z audi tt 8n i mam problem z tym co zrobić żeby prędkościomierz pokazywał cokolwiek
Problem w tym ze w skrzyni jest impulsator a wiadomo licznik mam na linke czy ktoś ma na to rozwiązanie?
Z gory dzieku za pomoc Obrazek
A pofatygowales sie, zeby uzyc szukajki? Bo temat walkowany x razy.. albo plecy od elektronicznego predkosciomierza pod ori tarcze (rzezba) albo urzadzenie z USA badz Reworkz z Poznania (o ile jeszcze robia), ktore zmienia sygnal elekt. na ruch linki..
w wyszukiwarce nic nie znalazłem może nie tych słów używałem ale sprawdziłem info to firma z poznania już nie robi ani nie ma tego na stanie ze stanów jakies 300-400$
pytanie z jakiego licznika można dołożyć prędkościomierz takżeby nabijał też przebieg?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości