zaślepianie egr

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

lukaselmo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 21:05
Lokalizacja: WLKP

zaślepianie egr

Post autor: lukaselmo » czw sie 18, 2016 19:52

Witam.Posiadam Vw touran 2.0 tdi z 2008 roku,bkd.Mam pytanko,czy jak zaślepie egr który jest elektryczny to nie będzie wywalało błędu?Mam też prośbę,w którym miejscu to zaślepiamy?Przy samym zaworze egr czy w innym miejscu?Przeglądałem zaślepki na allegro ale nie wiem która ma być?


lukas

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

zaślepianie egr

Post autor: kkkacper » czw sie 18, 2016 21:00

No pomysl.. czy jak odlaczysz cos co jak sam mowisz jest "elektryczne" to bedzie wywalalo blad? Hmmm? ;) no oczywiscie, ze bedzie walilo bledem, wazniejsze pytanie to czy zaswieci Ci sie wkurzajacy check np.

Zawor odkrecasz i w tym miejscu przykrecasz zaslepke, zrob to to bedziesz wiedzial ktora potrzebujesz..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

lukaselmo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 145
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 21:05
Lokalizacja: WLKP

Re: zaślepianie egr

Post autor: lukaselmo » czw sie 18, 2016 21:38

Chodziło mi bardziej o dobranie zaślepek,bo wystarczy jedna czy dwie?Bo widziałem różne grubości zaślepek i myślałem bardziej o takiej podpowiedzi?Jedna osoba mi mówiła,że wystarczy zaślepka przy samym egr inna znowu że z tyłu silnika gdzie wychodzi rurka powrotu spalin,jeszcze inna żeby rure wywalić i zaślepki pozakładać?To jak z tym błędem? Trzeba zmienić coś w oprogramowaniu?


lukas

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

zaślepianie egr

Post autor: kkkacper » pt sie 19, 2016 18:39

Wylaczyc w kompie, zaslepic wszedzie dokad odchpdzilo vos z zaworu.. postaraj sie troche i poszukaj, temat walkowany trylion razy


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości