Audii S3Q vs Golf MK III Syncro

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Vandal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 30, 2016 00:42

Audii S3Q vs Golf MK III Syncro

Post autor: Vandal » sob kwie 30, 2016 00:56

Pozdrawiam wszystkich milosników VAG i proszę o pomoc, niestety nie dysponuje tak ogramną wiedzą jak wiekszosć ludzi na forum, dlatego mam nadzieję na pomoc.
Kupiłem nowe auto w anglii i dlatego sciągnołem do Polski moją S3 99 Silnik BAM. Moim pierwszym autem które zakupiłem i z którego wiekszość wsi (w bmw niestety) się smiała był Golf MK III Syncro 1.8 90km 93r, mam golfika do tej pory, i moje pytanie wygląda następująco, czy jest możliwy swap silnika ze skrzynią,+ torsen oraz ile czesci z S3 mogbym przełożyć do Golfika?

Dziękuje wszystkim za pomoc i przepraszam jesli śmietnik robię.
Powodzenia w projektach ;) :helm:



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Audii S3Q vs Golf MK III Syncro

Post autor: kkkacper » sob kwie 30, 2016 14:03

Vandal, po pierwsze to tam nie jest torsen tylko haldex, po drugie temat walkowany wiele razy.. moze przelozyc wszystko..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Vandal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 30, 2016 00:42

Re: Audii S3Q vs Golf MK III Syncro

Post autor: Vandal » sob kwie 30, 2016 22:41

ok, dzięki widzę że nawet nie wiem czym jeżdzę.



Vandal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 30, 2016 00:42

Audii S3Q vs Golf MK III Syncro

Post autor: Vandal » ndz maja 01, 2016 00:41

no i moje pytanie nr 2
ile może wynieść zlecenie swapu warszatowi? jakie są widełki cenowe?



Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Audii S3Q vs Golf MK III Syncro

Post autor: kkkacper » ndz maja 01, 2016 11:51

Vandal, ciezko o tym dyskutowac.. dobrze, ze golfa masz w wersji syncro, wiec o wiele mniej roboty z napedami, wystarczy haldexa powiesic i ogarnc pare spraw.. ale jak to przy swapie, trzeba porobic wydech, doloty itp itd wiec lepiej pytaj warsztaty bezposrednio kolo siebie ;)


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości