[blow off] dla g60

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
mieciu7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz paź 16, 2005 22:55
Lokalizacja: Jelenia Góra/Southampton
Kontakt:

[blow off] dla g60

Post autor: mieciu7 » śr maja 02, 2007 21:07

szukałem troszkę w sieci, ale nic nie znalazłem stosownego, co by pokazywało jak zamontować zawór upustowy do g60... strzempki informacji, kupa nieładujących się zdjęć.. Da się to zrobić? Da się zamontować bov do g60? proszę o informacje co i jak, ewentualnie zdjęcia. nie chcę pytań - "a po co ci to?". Chciałbym wiedzieć jak to zmajsterkować... na chłopski rozum, żeby działało...


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124275][b][size=150]Golf na forum vwgolf[/size][/b][/url]

http://www.golfvr6.bo.pl - strona vr6
http://www.forumrowerowe.org

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr maja 02, 2007 21:17

G60 ma BY PASSa przecież, a jak wiadomo jest to prawie to samo. Zawór BY PASS powietrze upuszcza z powrotem do dolotu i nie robi psytttttt, psyttttt. Wywal zawór BY PASS i zamiast niego załóż BLOW OFF, ale węża od BY PASSa należy zaślepić co by dziury w dolocie nie było.



Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » czw maja 03, 2007 01:50

U mnie bov jest zamontowany na plastikowej rurce pomiedzy kompresorem a kolektorem. Na powrocie z musisz zamontowac by-pasa, lub zaslepic zeby bylo cisnienie w dolocie po zamknieciu przepustnicy. No i jeszcze warto pomyslec o bovie ktory ma regulacje zeby nie bylo parowozu przy otwartej przepustnicy. Jeszcze dodam ze oryginalny system przepustnic jest najlepszy, a bov nadaje sie tylko do lansu.



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » czw maja 03, 2007 18:12

olozwirski pisze:Jeszcze dodam ze oryginalny system przepustnic jest najlepszy, a bov nadaje sie tylko do lansu.
no wlasnie taki bov musi nagormadzictroche ciśnienia w dolocie zeby miał co upuśić, a to obciaza zdaje mi sie bardziej niz ByPASS, bo bypass otwiera sie od razu po puszczenia gazu, mechanizcznie bodajze cięgnem poprowadzonym od przepustnic...Czyli majac bypas nie doprowadzamy do wzrostu cisnienia w ukłądzie dolotowym a majac bova musimy to zrobic zeby miec co upuśić? Mam racje?



Awatar użytkownika
LEON CORRADO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt sty 02, 2009 21:24
Lokalizacja: Niemodlin

Post autor: LEON CORRADO » ndz lis 22, 2009 12:20

siemka a macie jakieś foty jak to zrobione jest
Ostatnio zmieniony ndz lis 22, 2009 12:23 przez LEON CORRADO, łącznie zmieniany 2 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości