Pilnie kupię skrzynię biegów

Adresy sklepów motoryzacyjnych, polecanych warszatatów oraz serwisów i wszystko na tematy pokrewne.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kambyd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 24, 2017 21:49

Pilnie kupię skrzynię biegów

Post autor: kambyd » pt mar 24, 2017 21:58

Witam, potrzebuję 6-biegowej skrzyni NBW do mojego Golfa VI 1.2TSI 105 KM (77 kW). Zdecydowanie preferuję regenerowaną. Odpowiem tylko na oferty obejmujące pisemną gwarancję. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam.



kasai
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 26, 2017 20:41

Pilnie kupię skrzynię biegów

Post autor: kasai » czw paź 26, 2017 20:48

Sprawdź ofertę albo skontaktuj się z http://www.autoserwis.pl" onclick="window.open(this.href);return false;. Mają naprawdę ciekawe rabaty, a części zamawiane u nich są naprawdę najwyższej jakości. Nie przepłacisz, wydasz pieniądze mądrze i rozważnie i z pewnością uzyskasz gwarancję na swój zakup. Ja osobiście wielokrotnie już korzystałem z ich usług i w każdym kolejnym przypadku na pewno znowu to zrobię.



mirek p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 10:50

Pilnie kupię skrzynię biegów

Post autor: mirek p » wt gru 05, 2017 18:18

ja z kolei przymierzam sie do wymiany skrzyni biegów w golfie 4 1.6 benzyna i chciałem zasięgnąć języka jaką zakupić z jakimi oznaczeniami najlepiej i gdzie za nieduże pieniądze można nabyć?



mirek p
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 20, 2016 10:50

Pilnie kupię skrzynię biegów

Post autor: mirek p » sob sty 27, 2018 15:03

już kupiona , wymieniona i kicha po calości - biegi nie chcą wchodzić



ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i serwisy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości