Roznice w srebrnym lakierze

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

esper111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr sie 02, 2017 08:43

Roznice w srebrnym lakierze

Post autor: esper111 » pt lut 09, 2018 13:22

Witam, swojego Golfa zakupilem z lekierowanymi nadkolami. Auto jest w kolorze srebrnym i widac roznice co strasznie mnie denerwuje. Przod jest zoltawy. Jakis czas temu uderzyl we mnie gosciu na swiatlach, mam delikatna wgniotke na klapie bagaznika i wstawione inny zderzak(stary sie polamal) i tu tez widac roznice w kolorze. Czy dobry lakiernik da rade polakierowac co trzeba i scieniowac to tak, zeby roznica w kolorze byla niewidoczna czy zostaje tylko lakierowanie calej budy?

Jakie to sa koszta? Lakierowanie calego samochodu w ten sam kolor, bez rozbierania. Biore takie rozwiazanie pod uwage poniewaz na drzwiach tez sie znajdzie kilka rysek i calosciowe lakierowanie by nie zaszkodzilo.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Roznice w srebrnym lakierze

Post autor: Qto » pt lut 09, 2018 21:51

Najlepiej podjechać do kogoś kto robi takie rzeczy...bo jeden powie 300 za element a drugi 500



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9196
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Roznice w srebrnym lakierze

Post autor: wesol » pt lut 09, 2018 23:16

Nie ma stałej kwoty za każdy element. O ile drzwi gołe ktoś ci pomaluje za 250-300 zł tak maski nikt ci nie zrobi za mniej jak 500 a nawet i 700 zł. Dach od 1000 do nawet 1500 zł. Malowanie całego auta i na odwal się to szkoda kasy.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości