Przedni zderzak terażniejszej produkcji, co i jak ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Ajsztajnn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 21:20

Przedni zderzak terażniejszej produkcji, co i jak ?

Post autor: Ajsztajnn » sob sty 04, 2014 20:30

Siemka, szukam przedniego szerokiego zderzaka do MKII, jako ze cienko w rozsądnych pieniądzach znaleźć coś w dobrym stanie, w dodatku z belką myślałem o tym teraźniejszej produkcji. Znalazłem taka aukcje : http://allegro.pl/vw-golf-ii-2-zderzak- ... 67459.html" onclick="window.open(this.href);return false;
W aukcji pisze ze można montować zarówno pod szeroką i wąską belkę ( którą mam od starego ).
Są też takie aukcje w których nie pisze ze jest możliwość montażu pod szeroką i wąska belke więc czy naprawde sa 2 rodzaje tych zderzaków czy to pic na wode?
Kolejna sprawa, jakie jest ich wykonanie ?
Czy wymiary są takie same jak w ori ?



Awatar użytkownika
mati
...
...
Posty: 793
Rejestracja: ndz sie 29, 2010 14:26
Lokalizacja: Dębica

Przedni zderzak terażniejszej produkcji, co i jak ?

Post autor: mati » ndz sty 05, 2014 13:12

kiedys z kolega na spocie rozmawiałem na właśnie temat tych zderzakow , skoro mozna montowac na waską belke to fajnie , wygląd struktury bedzie na pewno zadowalajacy , wyblakniety nie bedzie , kolejna sprawa co do pękania zderzaków , jak masz zamiar mieć dzwon czy uderzać w coś swoim samochodem to nie widze wogole sensu jezdzić , kupować naprawiać , przy uderzeniu nawet ori potrafi sie odkształcić i farba na nim pęknie jak i na podróbce :bigok:



Ajsztajnn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 21:20

Przedni zderzak terażniejszej produkcji, co i jak ?

Post autor: Ajsztajnn » ndz sty 05, 2014 13:30

A co do wymiarów? Będą raczej jak w org ;P ?



Awatar użytkownika
LysyGTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: czw lut 21, 2013 20:42
Lokalizacja: Ząbkowice Śl.

Przedni zderzak terażniejszej produkcji, co i jak ?

Post autor: LysyGTI » ndz sty 05, 2014 14:03

Cze. Ja mam taki szeroki ;) tylko że ja mam belke. i wystaje z jednej strony bo źle zrobiłem otwory w zderzaku żeby go przymocować do belki :( ale gdyby nie to, to wisiał by na pewno ok :] i jak masz mk2 na glebie to radził bym Ci kupić zderzak bez dokładki bo przy cofaniu na nierównej drodze zerwiesz, dolny róg zahaczy i po prowadnicy zderzaka :(
Lepiej kup taki i dokładke dokup http://allegro.pl/vw-golf-ii-90-92-zder ... 39007.html



Ajsztajnn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 21:20

Przedni zderzak terażniejszej produkcji, co i jak ?

Post autor: Ajsztajnn » wt sty 07, 2014 01:10

Zamówiłem tego z dokładką, napisze co i jak jak przyjedzie :)



Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Przedni zderzak terażniejszej produkcji, co i jak ?

Post autor: tom33k » wt sty 07, 2014 17:47

Mój kolega miał taki z dokładką jak zamówiłeś,pomijając to że dokładka jest integralna to ogólnie tragedia nie polecam jeżeli chodzi o ładne spasowanie to raczej nie ma szans. Jakość plastiku też nie za ciekawa w zimie bardzo łatwo połamać tą dokładkę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości