Jedna wkładka wyłamana, druga popsuta !

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

materwyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 27, 2010 15:51
Lokalizacja: Lublin

Jedna wkładka wyłamana, druga popsuta !

Post autor: materwyx » śr lip 18, 2012 18:46

Cześć !! Czy ta oto wkładka nada się do mojego golfa (1994r), oraz czy będzie kompatybilna z centralnym zamkiem ??

http://allegro.pl/wkladka-zamka-vw-golf ... 66257.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Kolejne pytanie: słyszałem, że podobno wkładki w autach grupy vw można przystosować pod kluczyk , czyli czy jeśli stare wkładki mam popsute, to te nowe mogę jakoś dostosować do starego kluczyka ???? Dzięki z góry za odpowiedzi pozdrawiam !!

Pytam bo jedną mi jakiś skur*(&$(6 wyłamał na osiedlu, a druga się popsuła :|



Awatar użytkownika
piotrusss89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:21
Lokalizacja: Szczecin

Jedna wkładka wyłamana, druga popsuta !

Post autor: piotrusss89 » czw lip 19, 2012 13:12

Kup nową wkładkę i po wyciągaj z niej te blaszki,następnie powoli wkładaj klucz(stary klucz) i wsuwaj te blaszki z powrotem,tak aby pasowały do starego klucza i żeby chowały się na płask z wkładką zamka,to najprostszy sposób,niepasujące pod szlifuj, albo poszukaj zestawów takich blaszek na allegro,na pewno są bo mają takie w serwisach gdzie dorabiają zamki pod dany klucz.. u mnie w szcz. taka firma jest na jagielońskiej,za jeden zamek biorą ok 100zł a samemu zrobisz to taniej..


Moja Bryka :-) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=491633" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14085
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Jedna wkładka wyłamana, druga popsuta !

Post autor: Michał_1977 » sob lip 21, 2012 06:24

piotrusss89 pisze:Kup nową wkładkę i po wyciągaj z niej te blaszki,następnie powoli wkładaj klucz(stary klucz) i wsuwaj te blaszki z powrotem,tak aby pasowały do starego klucza i żeby chowały się na płask z wkładką zamka,to najprostszy sposób,niepasujące pod szlifuj
Nie trzeba wyjmować tych zapadek/blaszek.Wystarczy włożyć stary kluczyk,a zapadki,które będą wystawać zeszlifować na równo z bębenkiem.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrusss89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: wt lis 09, 2010 18:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jedna wkładka wyłamana, druga popsuta !

Post autor: piotrusss89 » sob lip 21, 2012 08:22

Michał_1977 pisze: Nie trzeba wyjmować tych zapadek/blaszek.Wystarczy włożyć stary kluczyk,a zapadki,które będą wystawać zeszlifować na równo z bębenkiem.

Bardzo dobry pomysł, że też wcześniej na to nie wpadłem :banghead: :bigok:


Moja Bryka :-) http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=491633" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9196
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Jedna wkładka wyłamana, druga popsuta !

Post autor: wesol » sob lip 21, 2012 09:03

oryginalnie jest taka ala tokarnia i wklada sie bębenek razem z grotem i wtedy sa te wystajace mosiazene blaszki liżniete do równego. Ta opcja jest najlepsza jesli chodzi o ranimacje zamka gdyz wytarty nieco grot nieco inaczje ustawia juz zapadki a po ponownym wyszlifowaniu mamy calosc jak nową.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości