Progi koszt...

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

orsiors
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 13, 2010 20:02
Lokalizacja: Łódź

Progi koszt...

Post autor: orsiors » wt gru 07, 2010 22:24

Witam jakieś dwa miesiące temu stałem się szczęśliwym posiadaczem vw mk3 1.9tdi 90km , na serwisie diagnostycznym okazało się że do zrobienia będą progi są już postrzępione na rantach do tego mam dziurę w miejscu odpowietrznika w podłodze, no i teraz pytanie mój znajomy blacharz lakiernik powiedział mi że może mi zrobić te progi w całkowitym koszcie 1000zł , chciałem się zapytać czy to dużo czy mało w cenę wchodzi (wymiana , lakierowanie i zabezpieczenie- jeśli dobrze zrozumiałem) ,chciałem się jeszcze zapytać czy jest możliwość żebym na zimę samemu w miarę niskim koszcie zabezpieczył tą dziurę w odpowietrzniku , zaznaczam że jestem laikiem jeśli chodzi o auta :helm:



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14128
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Progi koszt...

Post autor: Michał_1977 » wt gru 07, 2010 23:02

orsiors pisze: może mi zrobić te progi w całkowitym koszcie 1000zł
Realna cena :bajer:
orsiors pisze:czy jest możliwość żebym na zimę samemu w miarę niskim koszcie
Kup zestaw reperacyjny,czyli żywica epoksydowa + mata i zaklej,a następnie zamaluj czymś.Pod żywicę podłoże musi być suche,czyste i odtłuszczone,oraz wolne od luźnej rdzy.
Jakoś to zimę wytrzyma...chyba...nigdy takiej siekierezady nie uskuteczniałem,więc nie jestem pewny :grin:


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Progi koszt...

Post autor: skaktus » wt gru 07, 2010 23:44

Skoro progi zgnite to warto by sprawdzić co z nadkolami i co się dzieje pod zderzakami.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości