Problem z zatrzaśnięciem drzwi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Krystian GTD
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 21:37
Lokalizacja: Gdańsk

Problem z zatrzaśnięciem drzwi

Post autor: Krystian GTD » pn gru 06, 2010 12:53

Witam. Bo to nie jest wina wkładki ale prawdopodobnie zamka. Jest na to sposób a mianowicie jak się otworzy drzwi to koło mechanizmu zamka jest czarna zaślepka. Trzeba ją zdjąć i spryskać np wd-40, chwile odczekać aż środek spenetruje i wysuszy wodę i spryskać silikonem w sprayu. Gwarantuje w 100% , że zadziała i będziecie mieć spokój do następnej zimy. Pozdro



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Problem z zatrzaśnięciem drzwi

Post autor: jhosef » pn gru 06, 2010 15:15

kwieciu16, sprawdź czy nie blokuje Ci się zapadka zamka ryglującego. Ja kiedyś zabawiłem się w idiotę, podczas regulacji rygla trochę źle ustawiłem i rygiel zamykał się jakoś przed zahaczeniem i nie dało się zamknąć.

Sprawdź na otwartych drzwiach szczelinę zamka gdzie rygluje się na trzpieniu. Czy drzwi mocno odbijają czy lekko na uszczelce?



kwieciu16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw lip 29, 2010 19:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z zatrzaśnięciem drzwi

Post autor: kwieciu16 » pn gru 06, 2010 19:05

Witam! Problem rozwiązal sie sam. Tak jak pisali poprzednicy cos sie zamrozilo. Mimo srodka do odmrazania i rozgrzania samochodu nie puszczalo wiec myslalem ze cos poszlo ale dodatnia temperatura zrobila swoje :P Spryskalem WD-40 a potem silikonem w sprayu i mam nadzieje ze problem zniknie. Ta zima! Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc! Szerokiej drogi!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości