fotele

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
-=RAFAL=-
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 594
Rejestracja: wt wrz 01, 2009 00:23
Lokalizacja: Piastów
Kontakt:

fotele

Post autor: -=RAFAL=- » wt sie 03, 2010 23:37

czy ktoś ma jakieś informacje albo może dokonał takiego zabiegu (ewentualnie próbował - ale ma jakieś doświadczenie), chodzi o wpasowanie foteli np. od passata b6 lub passata cc ewentualnie nowego sirocco, nowej jetty, golfa mk5 lub 6 do golfa IV. wiem że w mk4 fotele były montowana na dwóch rolkach z tyłu fotela oraz od przodu przykręcany stelaż na wyprofilowania w podłodze, jeśli chodzi o fotele z nowszych aut (które wypisałem wyżej) to na fotkach zaobserwowałem że po obu stronach fotela są jakieś szyny i jak one są montowane? czy jakoś przelotowo przez podłogę czy może w podłodze są jakieś wyprofilowania na te szyny. a może da się przerzucić stelaż od foteli mk4 do nowych foteli? da się to jakoś przekręcić czy wszystko jest spawane.
ewentualnie jeśli ktoś wie z jakiego innego auta można przerzucić tapicerkę bez większych modyfikacji to prosił bym o info (chodzi mi o auta nowsze bo aktualnie mam fotele z audi s3 ale chcę coś nowszego a więc pierwszy leon, octavia przed i po FL, ibiza i cordoba starsze, passat b5 itp odpadają bo nie ma tam żadnych ciekawych propozycji)

z góry dziękuję za pomoc - wszystkie sugestie mile widziane



greg

fotele

Post autor: greg » pt sie 06, 2010 00:11

zrób stelaż taki jak przy montowaniu recaro - wtedy masz płasko - do tego stelaża przykręcisz szyny prowadnic nowszych foteli



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 4 gości