[mk7] Wkład koła zapasowego i podnośnik z jakiego modelu dokupić zapas aby pasował?

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

[mk7] Wkład koła zapasowego i podnośnik z jakiego modelu dokupić zapas aby pasował?

Post autor: harvard » pt sie 27, 2021 06:04

Sprowadzono mi golfa 7 w kombi bez dojazdówki i całego kompletu kluczy, podnośnika tzw. wkładu. Oczywiście szukam aby jak najmniej wydać na taki komplet. Na aukcjach opisują, że pasuje do golfa 5,6,7 tourna. Inne aukcje, że tylko do golfa 5 i 6. Proszę Was o podpowiedz jakim modelem się kierować w poszukiwaniach takiego zestawu, aby na 100% pasował do golfa 7. Czy z piątki też będzie pasować?

ps. Jeżeli nie ten dział to przepraszam.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

[mk7] Re: Wkład koła zapasowego i podnośnik z jakiego modelu dokupić zapas aby pasował?

Post autor: wesol » pt sie 27, 2021 06:31

pasuje od golfow 5, 6, 7 i touranow od 1t1 do 1t3. ale one nie zawsze maja lewarek, kucz i kolo. same kolo mozna kupic i preferowany wymiar to 18 cali dojazdiwka-okolo 300 zl uzywka. wnęka z lewarkiem, kluczem to tak do 100 zl.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

[mk7] Re: Wkład koła zapasowego i podnośnik z jakiego modelu dokupić zapas aby pasował?

Post autor: harvard » wt lis 16, 2021 20:04

Dzieki za podpowiedzi. Kupiłem kosz od octavi I z podnosnikiem i kluczem - bo tego w mk7 nie bylo (zestaw naprawczy rowna sie nowa guma w razie Wu), wsadziłem koło zimowe (teraz letnie) a w srodek kosz od Octavki i na drodze mam już narzędzia do wymiany, gdybym złapał gumę. Koszt ze smartem 47zł. Dzięki raz jeszcze.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości