[mk2] urwana śruba trzymająca sanki w poprzecznicy[pilne]

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

LaVolpes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 21, 2018 20:05
Lokalizacja: Września/wielkopolska

[mk2] urwana śruba trzymająca sanki w poprzecznicy[pilne]

Post autor: LaVolpes » śr kwie 04, 2018 19:54

Witam wszystkich forumowiczów!
Mam problem jak w tytule, opiszę krótko:
Wymieniałem sanki w golfie 2. Jednak śruby trzymające sanki bezpośrednio do karoserii ( te z brzegu nie od wahacza) na klucz 19, były tak zjechane rdzą, że nie mogłem ich wykręcić. U pierwszej główka się wyrobiła więc użyłem tej specjalnej nasadki do takich główek i śruba wyszła, jednak była bardzooo skorodowana.
Jednak druga śruba urwała mi się przy główce, reszta została w karoserii. Jednak to nie główny problem jakby dało się ją wykręcić. Otóż nakrętka trzymająca w środku tego stelaża obluzowała się i rusza się wraz z urwaną śrubą. Nie wiem co teraz począć z tym fantem.
Proszę o pomoc, wręcz błagam. Jestem uziemiony



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

[mk2] Re: urwana śruba trzymająca sanki w poprzecznicy[pilne]

Post autor: muszkatobiasz » śr kwie 04, 2018 23:01

nie wiem w którym to jest miejscu ale zostaje ci wyciąć okienko rewizyjne obok to znaczy jeśli jest dojście z boku to przecinak i tniesz blachę i robisz otwór przez który przyspawasz lub usuniesz śrubę jak brak dojścia z boku to od góry w podłodze od środka auta



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk2] Re: urwana śruba trzymająca sanki w poprzecznicy[pilne]

Post autor: Mavrick » pt kwie 06, 2018 08:14

Zobacz czy w podluznicy (od gory) nie masz przypadkiem gumowego kapselka. Jezeli jest to przez niego powinienes dostac sie do tej sruby.



LaVolpes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz sty 21, 2018 20:05
Lokalizacja: Września/wielkopolska

[mk2] Re: urwana śruba trzymająca sanki w poprzecznicy[pilne]

Post autor: LaVolpes » pt kwie 06, 2018 09:15

Mavrick pisze:
pt kwie 06, 2018 08:14
Zobacz czy w podluznicy (od gory) nie masz przypadkiem gumowego kapselka. Jezeli jest to przez niego powinienes dostac sie do tej sruby.
Kapselek wyciągnąłem i niestety nie ma dojscia. Tak jest blacha wzdłuż podłużnicy przez całą długość.
Nie jest to ta śruba pod podłogą tylko bliżej przodu, w takiej stopie siedzi. Myślałem żeby przewiercić ja od przodu większym wiertłem i ja wyciąć i wyciągnąć otworem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości