Punkty do podnoszenia samochodu

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Boski23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pn sie 25, 2014 20:54

Punkty do podnoszenia samochodu

Post autor: Boski23 » śr lut 21, 2018 17:41

Witam. Czy w Golfie mogę podnieść samochód na czas napraw za elementy które widać na zdjęciach? Progi mam zdrowe, ale szkoda ich. Tak z innej beczki, poleci ktoś dobry podniośnik niskoprofilowy typu żaba, który idealnie podpasuje do MK4? Z góry dzięki za pomoc w temacie :jezor:
Obrazek
Obrazek



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Punkty do podnoszenia samochodu

Post autor: muszkatobiasz » śr lut 21, 2018 20:20

z tyłu tak jak na foto albo o mocowanie belki do podłogi co do przodu polecił bym miejsce na wózku a najlepiej okolice śruby od wahacza bo tak to odrapiesz powłokę antykorozyjną ja kupiłem taki lewarek z podkładką regulacyjną i dwoma stojakami http://allegro.pl/podnosnik-samochodowy ... 15936.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek



Boski23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pn sie 25, 2014 20:54

Punkty do podnoszenia samochodu

Post autor: Boski23 » śr lut 21, 2018 21:37

Miejsce które pokazałeś na foto będzie dobre do podniesienia? Myślę że powłoki antykorozyjnej bym nie uszkodził bo kawałek grubej gumy bym podłożył :) Twój podnośnik z zakresem od 80 mm bez problemu wjeżdża pod autko czy za wysoki? :D



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Punkty do podnoszenia samochodu

Post autor: muszkatobiasz » śr lut 21, 2018 21:54

wejdzie nawet z tą przedłużką ale to zależy jakie masz sprężyny jak wyjmiesz tą przedłużkę to z zapasem jeszcze jest a te miejsce na wózku to jest dobre zawsze tam podstawiam albo lewarek albo koziołek ewentualnie przez deskę zaraz za kołem koło progu na zdjęciu widać takie jakby literę H



Boski23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pn sie 25, 2014 20:54

Punkty do podnoszenia samochodu

Post autor: Boski23 » śr lut 21, 2018 22:33

Dziękuję Ci za pomoc. Zamówię sobie też taki podnośnik z zakresem od 80 mm skoro mówisz że wchodzi ładnie :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości