Stuki z tyłu od nowości Golf 7 Variant 2014 wielowahacz

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wojtas_GT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: ndz cze 25, 2006 15:32
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Stuki z tyłu od nowości Golf 7 Variant 2014 wielowahacz

Post autor: wojtas_GT » śr paź 31, 2018 17:23

Ja mam juz ten tyl gleboko, czasem jak sam jade lekko klepie na bilsteinie, a przod slysze lekko stabilizator ale posmarowalem wszystkie uszczelki pod maską i rzeczywiscie na garbach jest cisza, moze za wczesnie sie ciesze i pojezdze jeszcze troche i poslucham ale LUDZIE SMARUJCIE TE USZCZELKI chocby srodkiem z lidla w tubce, na tym samym garbie co zwykle dzisiaj cisza (stabilizator lekko slysze ale to juz nizej, a tu z gory spod maski nic).
Za jakis czas mozliwe ze przeczytamy to ze i Monroe klepie, na razie zostawiam bilsteiny, sa sprawne, a oryginaly zdjete tez sobie leza i czekaja bo tez sa sprawne.



lopezpb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt paź 02, 2018 11:53

Re: Stuki z tyłu od nowości Golf 7 Variant 2014 wielowahacz

Post autor: lopezpb » śr maja 29, 2019 07:15

@wojtas_GT jak tam po czasie z tymi zgrzytami? jak pomogło to które uszczelki smarowałeś i czym ?



Awatar użytkownika
wojtas_GT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: ndz cze 25, 2006 15:32
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Stuki z tyłu od nowości Golf 7 Variant 2014 wielowahacz

Post autor: wojtas_GT » śr maja 29, 2019 09:58

Daj spokoj, machnalem reka, nie mam czasu i warunkow, ale trzeba by chyba stabilizator porozkrecac i albo dac poliuretany albo wyczyscic go lub nawet dac do proszkowego malowania, nasmarowac gumy czyms odpowiednim. Nie mam serca, zgrzypi na garbach jak sucho i tyle, Maniana to auto.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości