Przesunieta belka tył o 15 s

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Przesunieta belka tył o 15 s

Post autor: Vii » sob sie 14, 2010 11:54

Panowie wiem, ze pomozecie pytanie co prawda nie o VW, aczkolwiek o audi a4, a ze audi a4 to, to samo co Passat praktycznie w zwiazku z tym pozwole sobie zapytać. Pojechałem zrobić geometrie po wymianie drązków i kolo do mnie mowi "Ma Pan przesunieta belke tylna o 15 secund" ja takie oczy :| Samochód nie zostawia 4erech sladów, wszystko z nim w porzadku, a tutaj takie coś sie slyszy, ale to realia tak komputer pokazał.. wiec pytanie czy to takie przesuniecie z ktorym mozna jezdzić i olać to czy robić coś z tym ? jak tak to co ?



enzo2211
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 12:42
Lokalizacja: Gidle ERA
Kontakt:

Przesunieta belka tył o 15 s

Post autor: enzo2211 » śr sie 18, 2010 00:20

Dokąd jeździ to olać... Ludzie to na silę sobie problemów szukają.....


Druciarstwo - to jest to co kocham ...

Zimny Chirurg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: pn cze 22, 2009 21:31
Lokalizacja: Wałbrzych
Silnik: AHF
Kontakt:

Re: Przesunieta belka tył o 15 s

Post autor: Zimny Chirurg » śr sie 18, 2010 12:25

To pytanie to chyba musisz zadać temu co ustawia geometrie. Zapytać jakie są dopuszczalne tolerancje dla Twojego modelu. I bedziesz wiedział ze masz złoma czy ok. Mozliwe ze auto miało masakrycznego dzwona i jest poskładane z 3 i dlatego masz takie szopki.

Pozdro

ZC



Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Re: Przesunieta belka tył o 15 s

Post autor: Vii » śr sie 18, 2010 23:49

enzo2211 pisze:Dokąd jeździ to olać... Ludzie to na silę sobie problemów szukają.....
Kolego to nie jest szukanie na sile problemów to jest troska o swoje bezpieczenstwo - chyba mylisz pojecia ;)

Zimny chirurg - nie mam szopek z autem, wszystko w porzadku gdyby nie geometria i jej wykaz to na prawde nie dałoby sie odczuć ze istnieje jakis "problem" ktory nie jest problemem w praktyce a wyłacznie w liczbach [teori] teraz wiem ze to jest dopuszczalne przesuniecie, jak sie bedzie coś działo to wymiana belki i tyle.. Dzieki tak czy siak :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości