[inny] Crafter 2021 podciągnięcie mocy

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Sadkovsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 27, 2020 18:09

[inny] Crafter 2021 podciągnięcie mocy

Post autor: Sadkovsky » pt lut 12, 2021 17:08

Dzień dobry wszystkim forumowiczom,
Potrzebuję podpowiedzi w postaci podciągnięcia mocy w nowym Volkswagen Crafter 2021 z silnikiem 2.0 TDI o mocy 177KM. Samochód w 8 stopniowej skrzyni automatycznej, napęd 4Motion, kod silnika jak dobrze mnie głowa nie myli EA288Nutz... Ale jak mnie myli to proszę o wybaczenie moich grzechów i poprawienie mnie.
Chciałbym coś tam trochę modyfikacji wrzucić do pojazdu mniejszych bądź większych ale nie bardzo wiem co można z tym zrobić. Nie ukrywam, że zaczęło mi brakować mocy pod nogą ( człowiek się przyzwyczaja jakby nie było ) i tak patrzę co można tam zmienić. Programem musnąć no oczywiście, że obowiązkowo ale coś więcej jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć?



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

[inny] Re: Crafter 2021 podciągnięcie mocy

Post autor: Borys » śr mar 17, 2021 22:35

Sadkovsky pisze:
pt lut 12, 2021 17:08
Dzień dobry wszystkim forumowiczom,
Potrzebuję podpowiedzi w postaci podciągnięcia mocy w nowym Volkswagen Crafter 2021 z silnikiem 2.0 TDI o mocy 177KM. Samochód w 8 stopniowej skrzyni automatycznej, napęd 4Motion, kod silnika jak dobrze mnie głowa nie myli EA288Nutz... Ale jak mnie myli to proszę o wybaczenie moich grzechów i poprawienie mnie.
Chciałbym coś tam trochę modyfikacji wrzucić do pojazdu mniejszych bądź większych ale nie bardzo wiem co można z tym zrobić. Nie ukrywam, że zaczęło mi brakować mocy pod nogą ( człowiek się przyzwyczaja jakby nie było ) i tak patrzę co można tam zmienić. Programem musnąć no oczywiście, że obowiązkowo ale coś więcej jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć?
zajedz, zadzwoń do tunera to powie czy idzie to zrobic czy nie, to nowy rocznik wiec roznie moze byc z tuningiem tej jednostki



Sadkovsky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz gru 27, 2020 18:09

[inny] Re: Crafter 2021 podciągnięcie mocy

Post autor: Sadkovsky » pn mar 29, 2021 09:46

Borys pisze:
śr mar 17, 2021 22:35
Sadkovsky pisze:
pt lut 12, 2021 17:08
Dzień dobry wszystkim forumowiczom,
Potrzebuję podpowiedzi w postaci podciągnięcia mocy w nowym Volkswagen Crafter 2021 z silnikiem 2.0 TDI o mocy 177KM. Samochód w 8 stopniowej skrzyni automatycznej, napęd 4Motion, kod silnika jak dobrze mnie głowa nie myli EA288Nutz... Ale jak mnie myli to proszę o wybaczenie moich grzechów i poprawienie mnie.
Chciałbym coś tam trochę modyfikacji wrzucić do pojazdu mniejszych bądź większych ale nie bardzo wiem co można z tym zrobić. Nie ukrywam, że zaczęło mi brakować mocy pod nogą ( człowiek się przyzwyczaja jakby nie było ) i tak patrzę co można tam zmienić. Programem musnąć no oczywiście, że obowiązkowo ale coś więcej jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć?
zajedz, zadzwoń do tunera to powie czy idzie to zrobic czy nie, to nowy rocznik wiec roznie moze byc z tuningiem tej jednostki
Dzięki, tak zrobiłem właśnie, w sumie to zadzwoniłem w kilka miejsc i temat do ogarnięcia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości