[mk5] Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pryngiex
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 08, 2021 14:20
Auto: GOLF V
Silnik: 1.6

[mk5] Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: pryngiex » wt lut 09, 2021 14:15

Witam wszystkich,

chciałbym się dowiedzieć czy ktoś używa części marki Kamoka bądź marki Denckermann. Pytam o opinie ponieważ doświadczyłem awarii pompy wodnej i niestety muszę ją wymienić po taniości.

Pozdrawiam,
Adam



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: muszkatobiasz » wt lut 09, 2021 23:12

Jedno i drugie podobne ja wybieram zawsze dolz



Awatar użytkownika
plusbear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 08, 2019 16:26
Auto: Volkswagen Golf IV 1.9
Silnik: TDI

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: plusbear » śr lut 10, 2021 08:34

Kamoka czy Denckermann? Proszę cię poszukaj czegoś innego. To tak jakbyś wybierałem między skokiem bez spadochronu, a skokiem na bungee bez liny, może jakimś cudem przeżyjesz. Tak samo jest i z Kamoka i z Denckermann, może uda Ci się trafić, ale szanse mniejsze niż trafienie szóstki w totka. Wnioskując obie te marki są z tej samej beznadziejnej plasteliny klejone.



władek111
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: pt sty 06, 2012 16:40
Lokalizacja: DSW

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: władek111 » śr lut 10, 2021 09:44

Była informacja że ma być zrobione po taniości to nie ma co patrzeć na firmę tylko brać co najtańsze. Oby tylko za pół roku nie okazało się że oszczędność 30zl spowoduje kolejną wymianę.



Awatar użytkownika
christano65
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: śr sty 02, 2019 16:27
Auto: VW Golf V
Silnik: 2.0

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: christano65 » śr lut 10, 2021 10:36

Adamie czasem lepiej dołożyć kilka złoty i nie wybierać pomiędzy dużym złem a jeszcze większym ... Opinie posiadaczy części obu marek mówią same za siebie .



kudlaty87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn sty 18, 2021 14:37

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: kudlaty87 » śr lut 10, 2021 11:27

Miałem filtr paliwa z marki Denckermann i nie polecam bo padł po tygodniu nigdy więcej od nich już



ilczakub
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lut 10, 2021 12:02

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: ilczakub » śr lut 10, 2021 12:24

To już nie ma innych marek części na rynku ?? Jedno i drugie niewarte uwagi , serio ...



tomtomektom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 05, 2021 14:30

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: tomtomektom » pt lut 12, 2021 10:12

Mistrzu, kto Ci zaproponował te marki?
Mechanik? zmień.
Sprzedawca? nie kupuj u niego.
Żona? czas się zastanowić.
Sąsiad? obrzuć mu chatę papierem za takie rady.
Krótko i na temat i Kamoka i Denckermann nie jest godne uwagi. Części z tych dwóch marek nadają się do tego żeby dać dziecku do zabawy chociaż też nie wytrzymają długo. Kamoka- czeska firma z Brzezin koło Łodzi, a Denckermann ani to niemieckie, ani to dobre, więc po co to komu. Poszukaj czegoś innego, a jak nie znajdziesz to lepiej żebyś jeździł bez tej części niż montować coś z Kamoki czy z Denckermanna, efekt ten sam- niesprawne auto.



Seraf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt lis 02, 2018 14:06
Auto: Golf 4
Silnik: AEH

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: Seraf » pn lut 15, 2021 10:25

Kamoka czy Denckermann? Obie mają te marki mają tak samą słabą opinie jak i jakość części. Obie te marki są jednymi z najgorszych firm sprzedających części na rynku. Jedna ma gorsze opinie od tej drugiej. Ja bym sobie odpuścił kupno pompy i z Kamoki i z Denckermanna. Musisz trochę głębiej sięgnąć do portfela i kupić coś porządniejszego, poszukaj, poczytaj opinie, ewentualnie jeszcze raz zapytaj na forum i zdecyduj. :)



Awatar użytkownika
przemal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 18:29
Lokalizacja: NO

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: przemal » pn lut 15, 2021 15:21

Denckerman, Kamoka, Maxgear, Topran, 4max... jak w ogóle można rozważać montaż czegoś takiego, no może po za rurką bagnetu, spinką do tapicerki lub dyszą do spryskiwacza.
To jest proszenie się o kłopoty. Jaka jest różnica cenowa pomiędzy tą "chininą" a czymś bardziej markowym? 30zł? 50?

Edit:
Może podaj więcej danych o aucie to dobierze się konkretniejszy zamiennik.


Gran Turismo Iniezione

Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: matisim » pn lut 15, 2021 22:27

Ja testuje firmę kamoka ale części nie zbyt odpowiedzialne za silnik. Tylko łączniki stabilizatora, klocki jak mają być tanie, póki co montaż bez problemu i żadnych zwrotów. Ale pompy wody na własną odpowiedzialność nie zakładam. Tylko hepu.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka




tomtomektom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 05, 2021 14:30

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: tomtomektom » wt lut 16, 2021 08:55

matisim pisze:
pn lut 15, 2021 22:27
Ja testuje firmę kamoka ale części nie zbyt odpowiedzialne za silnik. Tylko łączniki stabilizatora, klocki jak mają być tanie, póki co montaż bez problemu i żadnych zwrotów. Ale pompy wody na własną odpowiedzialność nie zakładam. Tylko hepu.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Nie chce, żebyś mnie źle odebrał Mistrzu, ale ja na Twoim miejscu bym nie testował Kamoki. Cała ta marka zbiera bardzo negatywne opinie i tak między nami nie ma zwrotów bo ludziom się nie opłaca, chcieli mieć g******ą część to mają i teraz im głupio wracać, chociaż powinni bo wtedy byś wiedział dlaczego mają tak złą opinie. Gdzieś na innym forum czytałem o wahaczach właśnie marki Kamoka, i facetowi podczas jazdy wahacz wbił się w przegub. Dobrze, że facet nie jechał jakoś szybko bo inaczej by tego nie pisał tylko wąchał kwiatki od spodu.

A teraz apeluje jak prezydent :okej: : Ludzie czytajcie opinie na temat tego co chcecie kupić, im więcej opinii przeczytacie to ominie was kupienie słabych produktów. Nie patrzcie na cenę patrzcie na jakość i wtedy nie będzie takich problemów :okej:



Awatar użytkownika
plusbear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 08, 2019 16:26
Auto: Volkswagen Golf IV 1.9
Silnik: TDI

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: plusbear » wt lut 16, 2021 11:24

tomtomektom pisze:
wt lut 16, 2021 08:55

Nie chce, żebyś mnie źle odebrał Mistrzu, ale ja na Twoim miejscu bym nie testował Kamoki. Cała ta marka zbiera bardzo negatywne opinie i tak między nami nie ma zwrotów bo ludziom się nie opłaca, chcieli mieć g******ą część to mają i teraz im głupio wracać, chociaż powinni bo wtedy byś wiedział dlaczego mają tak złą opinie. Gdzieś na innym forum czytałem o wahaczach właśnie marki Kamoka, i facetowi podczas jazdy wahacz wbił się w przegub. Dobrze, że facet nie jechał jakoś szybko bo inaczej by tego nie pisał tylko wąchał kwiatki od spodu.

A teraz apeluje jak prezydent :okej: : Ludzie czytajcie opinie na temat tego co chcecie kupić, im więcej opinii przeczytacie to ominie was kupienie słabych produktów. Nie patrzcie na cenę patrzcie na jakość i wtedy nie będzie takich problemów :okej:
Posłuchaj prezydenta :D Czasami zamiast głupio coś pisać możesz w swoim zakresie wyrobić sobie opinie na dany temat. A prawda jest taka jak wyżej pisałem i jak moją opinie podziela w tym temacie kilka osób, odpuść sobie i Kamoke i Denckermanna, powtórzę się, ale co tam, obie te marki to plastelina. Nie sensu się babrać w coś co nie powinno już od dawna funkcjonować i psuć ludziom nerwy.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9200
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: wesol » wt lut 16, 2021 11:34

Chyba nie znam gorszej firmy jak kamoka jeśli chodzi o części. Jakiś tam mniej ważny wężyk czy coś w tym stylu jak plastikowy króciec to może i bym się skusił ale raczej nie bo różnica w cenie będzie pewnie na poziomie 10 czy 30 zł. Już na febi się krzywie mocno jeśli chodzi o części zawieszenia bo się poprostu spodlil. Nic nie kupię z kamoka. Kolesia co przyjechał na wymianę już nie pamiętam czy to coś z układu hamulcowego z kamoka to pogoniłem bo szkoda mojej roboty. A już wiem piastę do opla przywiózł. A mówiłem mu tylko nie kamoka.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości