[mk4] Problem z odpaleniem BORA

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Jinno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 31, 2019 19:01

[mk4] Problem z odpaleniem BORA

Post autor: Jinno » ndz lut 23, 2020 13:48

Witam. Posiadam Bore 1.6 sr i od ostatniego czasu mam problem i w sumie nie wiem z czym :/
Znalazłem coś na forum: viewtopic.php?t=150233
I w sposób na krótko jak tam jest napisane (nie odpalaj na popych, możesz ominąć stacyjkę, ja miałem tak u siebie, nie pamiętam dokładnie ale trzeba się wpiąć w aparat zapłonowy /chyba +/,auto na luzie,przekręcony kluczyk w stacyjce i zwierasz do "+" na akumulatorze, ja tak jeździłem jakiś czas,ale u mnie świeciła się normalnie stacyjka,nie przygasała.) idzie odpalić moją borę... Lecz chciałbym to zrobić na tip top :kac:
Dodam, że po przekręceniu kluczyka kontrolki świecą tak jakby słabiej lecz odkryłem coś dziwnego... Gdy mam otwarty bagażnik kontrolka nie świeci się na desce po przekręceniu kluczyka lecz, gdy odczepię moduł komfortu pokazuje się delikatnie świecąc.
Dodam też że kiedyś zanim tak się nie stało była taka luka w odpalaniu, że kiedy świecił się stan od gazu samochód odpalał normalnie :D lecz jak nie świecił się to można było go kręcić i 5 min bez skutku, aż nie pokazał się stan poziomu gazu :kac:

Proszę o pomoc, gdyż odpalanie go w sposób wyżej wymieniony jest uciążliwe :/



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk4] Re: Problem z odpaleniem BORA

Post autor: Haki » wt lut 25, 2020 20:30

Głupio zabrzmi... Ale zacznij od podpięcia auta pod kompa ..bo na 100000% coś wypluje.. Widzę,że masz gaz...więc może tam tkwi przyczyna..ale to rownież można zdiagnozować kompem ...


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Jinno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 31, 2019 19:01

[mk4] Re: Problem z odpaleniem BORA

Post autor: Jinno » ndz mar 01, 2020 21:33

Problem w tym, że jedyny jaki jest błąd to od sondy ale on jest już dłuższy czas



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

[mk4] Re: Problem z odpaleniem BORA

Post autor: grg474 » sob mar 21, 2020 19:38

świeci się abs czy esp - najlepiej wrzucić fotkę


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości