Błąd, Zbyt uboga mieszanka.

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

rafiprotector
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 28, 2017 07:01

Błąd, Zbyt uboga mieszanka.

Post autor: rafiprotector » sob paź 28, 2017 19:52

Witam, posiadam Golfa 4 1.6 16V z 2001r. Kupiłem go 2 tygodnie temu z uszkodzoną Sonda Lambda, niestety ta 5 przewodowa. Zakupiłem nową koszt 480 zł, podlaczylem i niestety poza zniknieciem błędu nic się nie zmienilo, nadal brak mocy, zrobiłem reset komputera poprzez odpiecie klem i problem ustal, wszystko było jak być powinno, ale tylko do wczoraj rano. Gdy silnik się rozgrzal, podczas postoju zaczęły falowac obroty, od 500 do 1000 obr/min, jakby chciał zgasnac, po chwili zapalił się check, po podłączeniu do kompa wyskakuje że uboga mieszanka. Pomożecie coś? Dodam że Przepustnica wygląda na czysta, same ranty są troszke brudniejsze. Golfik niby ma moc ale nie zawsze, ma takie zaciecia, zauważyłem że jak popuszczam gaz podczas jazdy, zaczyna szarpać, ale też nie zawsze. O co tu chodzi?



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8848
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Błąd, Zbyt uboga mieszanka.

Post autor: marcin7x5 » sob paź 28, 2017 21:10

Jaki dokładnie kod błędu? Sprawdź parametry pracy sondy. U mnie to była padająca pompa paliwa przyczyną.



rafiprotector
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sob paź 28, 2017 07:01

Re: Błąd, Zbyt uboga mieszanka.

Post autor: rafiprotector » sob paź 28, 2017 21:24

marcin7x5 pisze:Jaki dokładnie kod błędu? Sprawdź parametry pracy sondy. U mnie to była padająca pompa paliwa przyczyną.

Po niedzieli podjade jeszcze raz do mechanika to spisze ten błąd bo nie pamiętam na ta chwilę. Też zastanawiałem się nad pompą. Muszę się temu przyjrzeć.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości