[mk4] Golf 4 2.0 AQY Problem z przekaznikiem pompy po instalacji LPG

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wrubsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr lip 06, 2016 13:36

[mk4] Golf 4 2.0 AQY Problem z przekaznikiem pompy po instalacji LPG

Post autor: wrubsson » pt maja 25, 2018 19:24

Witam zwracam się do was z następującym problemem posiadam Golfa 4 2.0 115KM Kod silnika AQY dosłownie dwa dni temu założyłem nową instalację gazową BRC Alba 32 po założeniu instalacji zaczęły dziać się cyrki z przekaźnikiem od pompy paliwa a dokładnie po włączeniu zapłonu przekaźnik 409 cały czas się załącza i rozłącza ta jak by pompa cały czas podawała paliwo przekażnik cyka w odstępach 1-2 sek non stop natomiast po odpaleniu auta jest ok wygląda to tak jak by dostawał za małe napięcie z ECU które odpowiada za załączenie się przekaźnika po zapłonie. podjechałem dziś do gazowników sprawdzili jeszcze raz całą instalacje i twierdzą ze jest ok. Po podpięciu VAG-a brak błędów w ECU. po odłączeniu gazu problem nie niknie. Wyjąłem również przekaźnik wpiąłem się miernikiem w stały plus i w gniazdo przekaźnika w pin odpowiedzialny za sygnał z ECU po przekręceniu zapłonu jest 11.8v i nagle spada do 6.78v natomiast jak użyłem kontrolki to kontrolka się zapala i po ok 1s kontrolka gaśnie całkowicie nie żarzy co świadczyć powinno że masa z ECU jest ok. Proszę o poradę co jeszcze sprawdzić gdyż auto na zapłonie cały czas pracuje pompa a mi już brak pomysłów



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości