[mk4] Centralny zamek , oświetlenie boków drzwi.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

razor484
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw lis 09, 2017 19:14

[mk4] Centralny zamek , oświetlenie boków drzwi.

Post autor: razor484 » sob mar 10, 2018 19:55

Cześć wszystkim , chciałbym prosić Was o pomoc ,mam problem z moim golfem 4 ,a właściwie dwa. Pierwsza z nich i najistotniejsza to że wariuje mi centralny zamek. Jest tak że gdy próbuję otworzyć samochód to tak jakby nie reagował , ,muszę przyciskać, otwierać kluczykiem , kombinować tak samo często jest z zamknięciem go ze poprostu nie reaguje i muszę zamknąć auto kluczykiem,nie zawsze ,bo nie kiedy wszystko jest okej. Gdy nie mogę go otworzyć ,otwieram auto kluczykiem ,lecz mam taką diode od centralnego zamka i widzę że miga (gdy auto jest zamknięte to miga) a mam je otworzone ,i do tego gdy tak się dzieje nie mogę odpalić samochodu,sądzę że to system antykradzieżowy czy coś . Powiedzcie mi Panowie,o co chodzi?

Drugim są nie działające światełka drzwi ,one ogólnie paliły się jak kupiłem samochód pół roku temu ale tylko wtedy jak przymykalem drzwi prawie do zamknięcia. Obecnie nie działają w ogóle . Dzięki za pomoc. Pozdrawiam



Bora2005
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: wt lip 21, 2015 15:24

[mk4] Re: Centralny zamek , oświetlenie boków drzwi.

Post autor: Bora2005 » sob mar 10, 2018 22:29

Na początku, proponuję sprawdzić stan przewodów w przelotce drzwi kierowcy. Wszystko wskazuje na to, że są uszkodzone - przełamane.



Awatar użytkownika
amatorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 21:44
Lokalizacja: D.G.

[mk4] Re: Centralny zamek , oświetlenie boków drzwi.

Post autor: amatorek » pn mar 12, 2018 18:49

Jeżeli przewody ok, należy zamki zdemontować ,poprawić luty ( przy gnieżdzie wtyczki ), sprawdzić mikro styki,tu są Twoje problemy z zamykaniem.
Tematów mnóstwo ,"Wnętrze i Nadwozie"



Ogin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 01, 2018 14:30
Auto: Volkswagen Golf

[mk4] Re: Centralny zamek , oświetlenie boków drzwi.

Post autor: Ogin » ndz cze 03, 2018 12:17

Mam podobnie.. boki nie świecą a auto w zależności od 'humoru' działa z pilota lub nie.. i lubi się sam uzbrajać.. raz mi się uzbroił odpalony w zimie.. Wydaję mi się że to jest kwestia jak złapie troszkę wilgoci bo jak jest ciepło i ładna pogoda to nic nie świruje..

A co do Twojego tematu to słyszałem właśnie coś o stykach w ddzwiach, że to jest najczęstszą przyczyną.. mnie też czeka właśnie naprawa tego



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości