Programowanie pilota po wymianie baterii

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9200
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Programowanie pilota po wymianie baterii

Post autor: wesol » sob sty 13, 2018 22:03

Można wkładkę z drzwi wyciągnąć i nawet śrubokrętem przekręci zamek. Jednym kluczem a właściwie grotem z immo odpalamy silnik a śrubokrętem zamykamy auto z zewnątrz i po tym naciskamy dowolny guzik w pilocie radiowym a właściwie to wszystkich pilotach które chcemy doprogramowac. Ot cała filozofia.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

plisek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn sie 07, 2017 21:28

Re: Programowanie pilota po wymianie baterii

Post autor: plisek » ndz sty 14, 2018 00:00

Dobra, wszystko wiem i od razu wyjaśniam. Żeby to zadziałało trzeba zrobić to w drzwiach, w których po przekreceniu kluczykiem zamykają się wszystkie drzwi. U mnie nie działało, bo mam coś popsute od strony kierowcy. Wyciągnąłem wkładkę z drzwi od strony pasażera (bo tam mi działał centralny), podzieliłem klucz na pilot i klucz, wsadziłem klucz do stacyji, włączyłem zapłon, przekręciłem zamek w drzwiach, żeby zamkąć i tak zostawiłem śrubokręt, nacisnąłem na pilocie zamknięcie, potem po 2-3 sekundach kolejny raz, i potem jeszcze raz. Otworzyłem drzwi, wyciągnąłem kluczyk ze stacyjki i działa. Dzięki wszystkim za pomoc, nie wpadłem na tak banalną rzecz. Pozdrawiam :grin:

Edit: Wesol problem był w tym, że ja próbowałem to zrobić w drzwiach, w których nie działał mi centralny, dlatego nic to nie dawało.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości