Licznik przestał funkcjonowac.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rafal102
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: wt sty 23, 2007 09:15
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Licznik przestał funkcjonowac.

Post autor: rafal102 » wt maja 02, 2017 19:34

Witam. Mam problem z Sharanem 1999r. Strzeliła mi uszczelka pod głowica. Ale wcześniej uszkodził się nagrzewnica. Wymieniłem nagrzewnice i korek od zbiornika ale to nie pomogło ciśnienie dalej się wytwarzaLO. Po rozebrano całego środka i złożeniu autko jeździło i wszystko działało jak należy. Następnego dnia rozebrałem głowice i złożyłem na nowo. Moje zdziwienie było ogromne jak okazało się ze nie chodzi obrotomierz i świeci się czerwona lampka nad temp a wskazówka stoi na połowie tak samo jak świeci się żółta lampa od rezerwy i również pokazuje pół zbiornika. Jak wyjechałem to nie działa prędkościomierz. Co mogło się stać.? Gdzie szukać przyczyny.? Czy mogłem coś źle podpiąć.? Za co odpowiada kostka okrągła przy silniku na wysokości łączenia skrzyni z dużą ilością pinów ??

Temat trochę rozpisany ponieważ nie wiem gdzie szukać dziury w całym. Żeby wymienić nagrzewnice musiałem rozebrać całe wnerze ale po złożeniu wszstko trybiło. Przy wyjęciu głowicy i złożeniu przestało działać. Bardzo proszę o pomoc.


Passat B5 AFN+w260+pompa11mm+turbo BRD+dolot AWX+soft(Tune-UP)=202KM 415NM
www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=215964
Audi A4 AJM +soft Tune-Up+BRD= 160KM i 360NM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości