Dodatkowe zegary VDO Golf II 1.8 RP

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Dawid911
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: czw sty 15, 2015 00:47

Dodatkowe zegary VDO Golf II 1.8 RP

Post autor: Dawid911 » pt lis 06, 2015 00:31

Witam przeszukałem cały internet i nigdzie konkretnie nie jest napisane co i jak podłączyć więc moje pytanie brzmi jak podłączyć :
Czujnik Temperatury oleju i czujnik cisnienia oleju + Woltomierz
Posiadam kompa MFA i w podstawie posiadam wejście i czy jak podłącze 2x tem oleju czy bedzie dobrze pokazywała na MFA i na VDO
Wyczytałem też że do ciśnienia trzeba mieć gruszke bańke itp. czy jak ja wkręce zamiast temp oleju to gdzie podłącze wtedy tem oleju ?
I jakiś schemacik bym poprosił jak instalacje ogarnąć podświetlenia masy plusy czujniki itd ?
Wiem że temat był wałkowany ale tego nigdzie nie moge znaleść co napisałem i prosze o konkretne odpowiedzi co sie z czym je . Pozdrawiam i z góry dzięki :bigok:



Dawid911
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: czw sty 15, 2015 00:47

Dodatkowe zegary VDO Golf II 1.8 RP

Post autor: Dawid911 » pn lis 09, 2015 01:20

Up!! :chytry:



Awatar użytkownika
marcinek84
Forum Master
Forum Master
Posty: 1974
Rejestracja: wt gru 11, 2007 18:02
Lokalizacja: Józefów, Piaski, LSW
Kontakt:

Dodatkowe zegary VDO Golf II 1.8 RP

Post autor: marcinek84 » wt lis 10, 2015 12:02

Do tych zegarów musisz mieć czujnik "gruszkę" który ma 2 wyjścia czyli ciśnienie oleju 0,3 bar oraz ciśnienie 0-5bar dla wskaźnika, Też mam MFA i jakiś czas temu dorwałem aluminiowy króciec wody z boku silnika w stronę akumulatora i tam założyłem czujnik temp oleju dla MFA :) i teraz wiem dokładnie jaka temp ma płyn chłodniczy a w podstawę założony jest ten dla dodatkowego zegara. Można też kupić trójnik dla czujnika wtedy założysz sobie dwa w podstawie, nie wiem czy w audi nie było takich czasem gdy były dodatkowe zegary VDO. Jak nie masz tych dwóch czujników to tylko woltomierz będzie działał, rozejrzę się czy mam rozpiskę co i jak podłączyć.


Pierwsza PNka na BLOSie? :)
mój golfik viewtopic.php?f=87&t=278186" onclick="window.open(this.href);return false;
galeria fotosika http://marcinek0584.fotosik.pl/albumy/559660.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości