Maska (Alarm Wyje)...I o to rodzi się pytanie na czym polega jego Fenomen ?? Przy okazji Tak mam Walniętą Krańcówkę od drzwi kierowcy nie ma brzęczyka oraz nie zapala się światełko w boczku drzwi oraz podsufitce z Prawy przód Krańcówka sprawna, czy istnieje możliwość wyłączenia tego alarmu bądź sygnalizacji dźwiękowej i świetlnej gdyż zaczyna mnie


Kolejne problemy z elektryką to :
-Lewe lusterko nie grzeje (ale to sprawdzę kable lub do wymiany)
-Lewy fotel czasem grzeje Czasem nie (tu się naczytałem Kostkę pod fotelem sprawdzałem Bezpieczniki też Więc pewnie Czujnik Temperatury Ew.pocentiometr)
-Tempomat Działa lecz nie zapala mi się kontrolka od niego (na blacie ją widać jest nad kierunkowskazami od przyczepy co zrobić by zaczeła działać)
-Spryskiwacze Reflektorów Czy są ale nie wysuwają się
To chyba było by na tyle Bardzo prosił bym o pomoc u osób które miały z tym do czynienia i które mają większą wiedzę
