centralny zamek/fabryczny alarm

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

centralny zamek/fabryczny alarm

Post autor: MK_TRE » śr lis 13, 2013 11:59

witam!!
spierdzieliłmi sie centralny zamek w golfie 3 USA z fabrycznym alarmem bez pilota.
objawy sa takie kiedy zamykam drzwi jest wszystko ok zarówno od strony kierowcy jak i pasażera rygluje wszystko i uzbraja alarm.
natomiasat od strony kierowcy kiedy chce otworzyć centralny tak jakby nie mial siły powoli otwier tylko drzwi kierowcy ale nie wyłącza alarmu pozostałe 4 furtki zostaja zamkniete.z zamykaniem auta od strony kierowcy nie ma problemu od stony pasażera wszystko dziala.
zauważyłem że podczas otwierania wlasnie strony kierowcy nie słychać pampki centralnego. na co zwrócic uwage i co sprawdzić kiedy rozbiore boczek drzwi kierowcy??


mk_tre

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

centralny zamek/fabryczny alarm

Post autor: Paweł Marek » śr lis 13, 2013 13:58

w zamku jest mąły włącznik, prawdopodobnie albo się zepsuł albo jego kabelek złamał w wiązce do drzwi. W euro wersjach ma kolor zielony albo zielono czerwony ( w USA nie wiem) w chwili kiedy otwierasz ma się na nim pojawić plus. Więc nie od razu boczek rozbieraj najpierw kabelki obejrzyj może złamane , weź miernik sprawdź czy pojawia się plus dopiero potem naprawa włacznika.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

centralny zamek/fabryczny alarm

Post autor: Mavrick » śr lis 13, 2013 14:30

MK_TRE pisze:kiedy chce otworzyć centralny tak jakby nie mial siły powoli otwier tylko drzwi kierowcy
To nie centralny nie ma sily tylko otwierasz je mechanicznie z kluczyka. Obejrzyj kable tak jak wspomnial Paweł Marek.



MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

centralny zamek/fabryczny alarm

Post autor: MK_TRE » śr lis 13, 2013 18:31

wiec tak usterka usunieta teraz wszystko smiga jak należy nie pomyślałem nawet o elektryce że może być coś nie tak sprawdzałem wszystkie wężyki i byly ok co sie okazało jak kolega wyżej pisał przerawał sie kabelek w przelotce drzwi kierowcy włącznika zamka u usa tez jest kolru zielonego.
ciągłość kabla naprawiona centralny hula dzieki wielkie za pomoc :pub:


mk_tre

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości