Lampy dzienne Fabia RS-rozpiska pinów

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Lampy dzienne Fabia RS-rozpiska pinów

Post autor: Kulon » śr lut 18, 2015 22:04

Kamel napisz jeszcze czy jak rozbiorę starą kostkę i wyjmę piny to wejdą one do tej nowej kostki ?


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Lampy dzienne Fabia RS-rozpiska pinów

Post autor: Kamel » śr lut 18, 2015 23:19

Kulon niestety nie pasują.
Opcje są dwie:
1) ucinasz ori piny i przylutowujesz nowe,
2) robisz sobie przejściówkę (ja wykorzystałem stare żarówki z jednej strony i nowe wtyczki i piny z drugiej strony).

Jeśli chodzi o piny do wtyczek 3-pinowych to przewód serwisowy z dwoma pinami ma nr 000 979 225 lub same piny (coś takiego: http://allegro.pl/pin-zenski-konektor-0 ... 72236.html" onclick="window.open(this.href);return false; ).
Ewentualnie możesz dobrać piny z jakiejś starej instalacji - są to takie same piny jak np. w radiowych kostkach ISO.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Lampy dzienne Fabia RS-rozpiska pinów

Post autor: Kulon » czw lut 19, 2015 08:44

No właśnie coś mi nie pasowało - dzięki


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości