Golf 4 1.6 8V Skrzynia biegów różnica między ERT - DUU

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Vertnix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 01, 2019 23:06

Golf 4 1.6 8V Skrzynia biegów różnica między ERT - DUU

Post autor: Vertnix » pt sty 15, 2021 19:25

Czołem! Niestety potrzebuje pomocy.... Posiadam Golfa 4 1.6 8V z oznaczeniem skrzyni biegów ERT.... naczytałem się na forach, że te oznaczenia to jeden pies... że jedynie flansze będę musial przelozyc z starej skrzyni. okk
Zamówiłem skrzynię DUU co się okazało, że jest z 1.6 16V, sprzęgło nowe wcześniej kupiłem do skrzyni ERT... gdy dojechala skrzynia DUU zalozylem ją wraz z nowym sprzęgłem no i po zlozeniu okazalo sie, ze nie ma sprzęgła, wina wysprzęglika, co mogę teraz zrobić? Szukać skrzyni ERT, czy kupić sprzęgło pod skrzynie DUU? Jestem zielony w tym temacie, a juz mnie krew zalewa, bo nigdzie odpowiedzi nie moge znalezc. Pozdrawiam. Licze na pomoc. :banghead:



Maszan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 816
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 16:30
Lokalizacja: Skawina, malopolska

Re: Golf 4 1.6 8V Skrzynia biegów różnica między ERT - DUU

Post autor: Maszan » sob sty 16, 2021 05:51

Na pewno dobrze wsio złożone? Ja mam skrzynie ERT wlasnie w 1.6 16V BCB. Tarcza sprzęgła dobrze wlozona? Ten pręt + łożysko go wypychajace w porządku? Może wystarczy go wyjąć,porownac długości i przełożyć ze starej skrzyni.


VW Bora 1.9TDI 01' ASV+sprzedany.
VW Golf 4 1.4 99' LPG -sprzet zony :)
Seat Leon 1.6 16 05' LPG

ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości