MK IV cieknące spryskiwacze reflektorów

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Skrzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1520
Rejestracja: pt cze 14, 2013 15:23
Lokalizacja: Wilno
Auto: Bora kombi Highline
Silnik: ARL

MK IV cieknące spryskiwacze reflektorów

Post autor: Skrzak » śr sty 11, 2017 22:19

Ja kupiłem oringi w zwykłym sklepie moto, dałem tylko na wzór ori oring i podmieniłem i do tej pory nie cieknie a było to gdzieś na wiosnę.



Przemula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob gru 03, 2011 12:55

MK IV cieknące spryskiwacze reflektorów

Post autor: Przemula » ndz sie 13, 2017 01:12

Witam, cieknie mi z samej końcówki która się wysuwa z tego co czytam to są tam oringi . Pytanie jak wyciąnąć to co się wysuwa jak spryskuje . mam to szarpnąć tzn po prostu pociągnąć mocno do siebie ??? czy zrobie to na założonym zderzaku,czy tylko zaślepke zdjąć .



Przemula
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: sob gru 03, 2011 12:55

Re: MK IV cieknące spryskiwacze reflektorów

Post autor: Przemula » czw sie 17, 2017 15:23

Przemula pisze:Witam, cieknie mi z samej końcówki która się wysuwa z tego co czytam to są tam oringi . Pytanie jak wyciąnąć to co się wysuwa jak spryskuje . mam to szarpnąć tzn po prostu pociągnąć mocno do siebie ??? czy zrobie to na założonym zderzaku,czy tylko zaślepke zdjąć .
Ktoś pomoże ? ? ?
Zdj wygasły a nie chciałbym zepsuć tego do końca .



taksi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn lis 14, 2011 21:53

Re: MK IV cieknące spryskiwacze reflektorów

Post autor: taksi » wt lis 06, 2018 12:42

Siemka również nie mogę znaleźć nigdzie zdjęć. Jak zabrać się za rozebrane tej pompki dyszy a cieknie mi z tych miejsc jak na zdjęciu. Jest w stanie ktoś pomóc?Obrazek



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: MK IV cieknące spryskiwacze reflektorów

Post autor: grg474 » wt lis 06, 2018 20:38

Jak pociągniesz za dysze spryskiwaczy aby wysunął się kawałek i wtedy zobaczysz zapinkę zablokowaną na ząbkach - podważasz i się wypnie


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości