MK3 Wymiana nagrzewnicy (Fotoporada)

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Marecki620
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 04, 2017 16:25

MK3 Wymiana nagrzewnicy (Fotoporada)

Post autor: Marecki620 » śr paź 04, 2017 16:41

Dodam tylko że przy fabrycznej kierownicy i z regulacją wysokości deska wyjdzie dosyć lekko w stronę drzwi pasażera.



adonrac
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 23, 2017 19:19

Re: MK3 Wymiana nagrzewnicy (Fotoporada)

Post autor: adonrac » wt maja 15, 2018 14:24

Po rozberaniu i zlozeniu pozostała mi jedna wtyczka 2pin która nie bardzo wiem do czego ma być podłączona (brązowy i czarny kabel) i po całym ambarasie nie swieci mi się przycisk AC, ktoś ma jakieś pomysły do czego to może być? numer wtyczki: VW Audi 191972 702 (Jakieś pomysły?) Uprzedzam iż mam auto z Poduszką pasażera więc może to podświetlenie schowka?



petermar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt lis 29, 2016 21:04

Re: MK3 Wymiana nagrzewnicy (Fotoporada)

Post autor: petermar » wt mar 03, 2020 14:01

właśnie chciałem się za to zabierać, ale cały temat jest bezużyteczny bo nie ma żadnego zdjęcia!!! wrzucacie fotki na portale, gdzie po niedługim czasie znikają, zamiast np. w galeriach osobistych google, które są jakby chmurą, stamtąd nigdy nie znikną, ja mam niektóre ponad 10 lat... poproszę o odświeżenie, albo o edycję postu ale ze zdjęciami. Polecam https://photos.google.com/ (kiedyś to była picasa, teraz się nazywa photos google).



ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości