[mk4] Macie sprawdzonych al..rowiczów sprzedających sprawdzony olej do benzyniaka

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

[mk4] Macie sprawdzonych al..rowiczów sprzedających sprawdzony olej do benzyniaka

Post autor: harvard » sob sty 30, 2021 19:52

Mój silniczek 1.6 105 będzie potrzebował wymiany na świeży olej. Na al..gro jest kilku z tanszymi od innych, olejami jak kolegaberlin, oil-land, punktolejowy. Zastanawiam się czy Wy korzystacie z jakichś pewnych źródeł na al..gro i czy macie pewniaka co do oryginalnego oleju? Nie ukrywam, że ceny u w.w są jakby korzystne, tylko czy to są oryginały?
Jakie są wasze namiary na pewnych sprzedawców?
dzięki.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

[mk4] Re: Macie sprawdzonych al..rowiczów sprzedających sprawdzony olej do benzyniaka

Post autor: wesol » sob sty 30, 2021 21:13

A co ty będziesz kupował beczkę tego oleju? Kup na galon oleje jak nie chcesz wychodzić z domu i tyle.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8810
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[mk4] Re: Macie sprawdzonych al..rowiczów sprzedających sprawdzony olej do benzyniaka

Post autor: marcin7x5 » ndz sty 31, 2021 00:52

Oil land to znany z forum leona użytkownik. Tu na forum też masz kilku kolegów co mają swoje sklepy i są zapewne na wspomnianym portalu. Jak będziesz robił większe zakupy to może i ci się opłaci. Dla samego oleju to pewnie niewiele drożej znajdziesz w lokalnym sklepie moto.



harvard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: sob sie 29, 2009 10:04
Lokalizacja: jukej

[mk4] Re: Macie sprawdzonych al..rowiczów sprzedających sprawdzony olej do benzyniaka

Post autor: harvard » ndz sty 31, 2021 09:02

Chodzi mi oto czy np. motul będzie oryginalny czy niestety podróbka w w/w sklepach. Pytam bo zawsze brałem w lokalnym sklepie, jednak ostatnio ceny maja duzo wyższe niż na all.gro.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8810
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[mk4] Re: Macie sprawdzonych al..rowiczów sprzedających sprawdzony olej do benzyniaka

Post autor: marcin7x5 » ndz sty 31, 2021 10:06

Poczytaj opinie o danym sprzedawcy. Głównie te negatywne...



Awatar użytkownika
GrzechuPL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: pt gru 27, 2019 18:45
Auto: Golf IV 1.6 SR
Silnik: AKL

[mk4] Re: Macie sprawdzonych al..rowiczów sprzedających sprawdzony olej do benzyniaka

Post autor: GrzechuPL » sob mar 13, 2021 13:28

Ja kupuje u sprzedającego: https://allegro.pl/uzytkownik/PunktOlejowy/sklep
Kilka razy u nich kupowałem olej oraz filtry i nie ma problemu z oryginalnością auto jeździ już 3 lata na oleju i filtrach od nich i nie ma problemu.
Co mogę powiedzieć to sprzedają olej z Niemiec a nie z dystrybucji naszego kraju (wiadomo jak u nas jest z bazami olejowymi ;) ) dlatego biorę od nich bo naklejki są po angielsku i niemiecku :) Polskiego nie ma bynajmniej ja na takie trafiałem.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości