co to za czesc 1.8 add mexico

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

co to za czesc 1.8 add mexico

Post autor: MK_TRE » ndz sie 11, 2013 19:20

Witam!!!
samochod golf 3 1.8 ADD made in mexico
otóż tak usłyszałem pod maska syczenie w okolicy serwa do serwa idzie wąż podcisnienia z zaworkiem to wiem z tego weza wychodzi cienka koncówka na wezyk tez z jakims zaworkiem zaworek czarno niebieski na zdjeciach.z tego zaworka leci dalej wezyk w otulinie materialowej do podszybia i rozgalezia sie na dwa cienkie białe wezyki jeden z nich prowadzi gdzies w okolice zbiornika plynu do sprysków natomiast drugi wchodzi w jakas kostke z wtyczka i wiazka wlektryczna przy grodzi zaraz za zbiorniczkiem plynu chlodniczego.
Od czego ten zaworek jest ??? czyżby to było jakieś podcisnienie podłoczone do podcisnienia z serwa?????????????????????????
zaworek jest sprawny nie puszcza powietrza ale od czego to ustrojstwo

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek


mk_tre

Awatar użytkownika
tomek mk2 BDE
sex cylinder
sex cylinder
Posty: 527
Rejestracja: śr cze 16, 2010 22:06
Lokalizacja: Głomno

co to za czesc 1.8 add mexico

Post autor: tomek mk2 BDE » ndz sie 11, 2013 23:32

http://www.google.pl/search?q=zaworek+z ... 80&bih=605" onclick="window.open(this.href);return false;



MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

co to za czesc 1.8 add mexico

Post autor: MK_TRE » pn sie 12, 2013 06:41

No to wiem ze to zaworek zwrotny tylko za co to ustrojstwo odpowiada


mk_tre

Awatar użytkownika
Karmel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt mar 22, 2011 00:36
Lokalizacja: Lublinitz
Kontakt:

co to za czesc 1.8 add mexico

Post autor: Karmel » pn sie 12, 2013 11:33

zwrotny? przepuszcza tylko w jedną stronę, a ten następny z rozgałęźnikiem to elektrozaworek - stosowany przy klimie.


Obrazek

MK_TRE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw kwie 03, 2008 21:50
Lokalizacja: EKU
Kontakt:

Re: co to za czesc 1.8 add mexico

Post autor: MK_TRE » pn sie 12, 2013 19:54

Karmel pisze:zwrotny? przepuszcza tylko w jedną stronę, a ten następny z rozgałęźnikiem to elektrozaworek - stosowany przy klimie.
zwrotny tzn ten niebieski takk? a ten nastepny to ten z wtyczka tak to ten elektrozaworek zrobilem zdjecie.
ten niebieski jak zdjałem to prubowałem dmuchnac ale ani w jedna ani w druga powietrza nie udało mi sie wpuscić.W każdym razie jak zdjąłem werżyk z niebieskiego zaworka włychać bylo uchodzace powietrze.
I własnie z tego niebieskiego zaworka idzie jeden wezyk rozgałeszia sie idzie do tej kostki z wtyczka i jeszcze z tej wtyczki idzie wizaka do zbiorniczka plynu hamulcowego
Czyzby to wszystko odpowiadało za całe podcisnienie i w hamulcach spryskach i klimie bo jeden z tych wezyków przechodzi przez grodz i gdzies do wewnatrz leci.
pytanie jest takie czy w okolicach tego niebieskiego zaworka powinno byc słychac sycznie bo nie wiem czy to tylko podcisnienie czy jest nieszczelnosc

Obrazek


mk_tre

reges1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr sty 16, 2008 16:17
Lokalizacja: walbrzych
Kontakt:

co to za czesc 1.8 add mexico

Post autor: reges1 » pn sie 12, 2013 23:08

powiem tak ja niemam klimy i niemam takich wezykow jesli jezdzi to nie szukaj niczego bo ten add to czarna magia mialem pare przebojow juz znim :rotfl:


VW PONAD WSZYSTKO

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości