cos przy gazniku 2e2. co to i i gdzie ma byc wpiete?

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szymko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 347
Rejestracja: pt kwie 11, 2008 21:54
Lokalizacja: Wola Filipowska/ Kraków
Kontakt:

cos przy gazniku 2e2. co to i i gdzie ma byc wpiete?

Post autor: szymko » wt kwie 19, 2011 21:27

mam pytanko co to jest, za co odpowiada i gdzie ma byc wpiete bo przekladalem gaznik i nie wiem jednej rzeczy ktora zaznaczam kolkiem na pozyczonym obrazku
http://img820.imageshack.us/i/gaznik.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

cos przy gazniku 2e2. co to i i gdzie ma byc wpiete?

Post autor: Paweł Marek » wt kwie 19, 2011 21:37

Dodatkowy (oprócz tego w chłodnicy) włącznik do wentylatora chłodnicy. Uruchamia wentylator po wyłączeniu zapłonu jeśli gaźnik jest przegrzany. Nie każde auto na 2E2 ma instalację do tego przeważnie tylko 1.6 RF i nowsze 1.8 GU. Jeśli nie masz tej instalacji - nie podłączasz to nie jest konieczne.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
szymko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 347
Rejestracja: pt kwie 11, 2008 21:54
Lokalizacja: Wola Filipowska/ Kraków
Kontakt:

cos przy gazniku 2e2. co to i i gdzie ma byc wpiete?

Post autor: szymko » wt kwie 19, 2011 22:09

Paweł Marek, mam 1.8 GU tylko ze wiazke mam z innego auta i nie mam tam zadnego luznego kabla do tego i wlasnie nie wiem jak to ma wygladac... troche zielono mi na ten temat...



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

cos przy gazniku 2e2. co to i i gdzie ma byc wpiete?

Post autor: Paweł Marek » śr kwie 20, 2011 17:49

Ja też szczegółowo nie wiem ale nie musisz się tym przejmować, ja tego nie miałem w GU.
W oryginale ten włącznik zasila wentylator poprzez przekaźnik w skrzynce ale jak nie masz instalacji to nie podłączaj to niema żadnego znaczenia


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości