Przerwana taśma AIRBAG

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

quczo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 03, 2019 14:45

Przerwana taśma AIRBAG

Post autor: quczo » śr sie 25, 2021 10:51

Witam.Jak w temacie na 99% zerwała mi się taśma od AIRBAGu. Objawy to oczywiście świecąca ikonka na pulpicie, brak sygnału dźwiękowego oraz kierownica wielofunkcyjna nie działa tzn. sterowanie radiem, telefon itp do tego przy maksymalnym skręcie słychać skrzypienie. Na bidę da się z tym jeździć ale jednak klaksonu brakuje.
Czy mógłby mi ktoś podać jaki tam jest nr taśmy żebym poszukał takowej na allegro ? Czekam również na kontakt z ASO ale pewnie cena jaką podadzą będzie kosmiczna.
Będę wdzięczny za każdą pomoc.


Wiadomość z ASO jest taka,że najpierw przyjechać, podłączą kompa (200zl) żeby zczytać nr taśmy. Nowa taśma 1tys zł plus robocizna.
Czy jest mi ktoś w stanie znaleźć nr taśmy po VIN-ie
Druga wiadomość jest taka, że mam już nalatane 192tys Pytałem mechanika i już powinienem robić rozdząd, który jak wycenił wyszło 1900zl na gotowo :goof: Czy to jest normalna cena przy tym rozrządzie ?
Auto: GOLF VII Variant / 1.6 TDI/ 2015



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Przerwana taśma AIRBAG

Post autor: wesol » pt sie 27, 2021 11:12

bardzo ladnie sie te tasmy naprawia i potem wykasowac bledy i n8c nie trzeba wyieniac. sam juz robilem w dwoch autach


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości