Golf 4 1.4 problem z chyba jakimś wyciekiem

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

Sarcziss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 19:41

Golf 4 1.4 problem z chyba jakimś wyciekiem

Post autor: Sarcziss » ndz paź 11, 2020 19:56

Cześć,
Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć co to może być? Od kilku dni strasznie parowaly mi szyby, a dziś zauważyłam że wycieraczka po stronie kierowcy jest cała mokra jak by ktoś tam wylał butelkę wody bo aż chlupie pod butami (na 100% żadne picie się nie wylało ani nie ma możliwości żeby wycieraczką była aż tak mokra od butów) obstawiam wyciek z jakiegoś miejsca ale nie wiem skąd przypuszczam że z tego miejsca co jest na zdjęciu. To się znajduje po lewej stronie w górnym rogu od pedału sprzęgła. Także proszę o pomoc co to może być ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8993
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Re: Golf 4 1.4 problem z chyba jakimś wyciekiem

Post autor: marcin7x5 » pn paź 12, 2020 17:51

Jest o tym stosowny temat.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Golf 4 1.4 problem z chyba jakimś wyciekiem

Post autor: grg474 » ndz paź 18, 2020 00:03

cieknie wyżej niż pokazałeś na zdjęciu (z puszki zakrywającej przejście 5 wtyczek do komory silnika) - zapchany otwór odpływowy na podszybiu (otworzyć maskę, zdjąć wycieraczki, zdjąć podszybie, wyczyścić kanały odpływowe na połączeniu z nadkolem/błotnikiem

poczytaj https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f ... u+kierowcy


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Zablokowany

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości