Golf mk2 1.6td problem podczas odpalania

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

Newes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 20:18

Golf mk2 1.6td problem podczas odpalania

Post autor: Newes » ndz sie 26, 2018 20:36

Witam tak jak w tytule mam nieprzyjemny problem z odpalaniem mojego auta po dłuższym nie jeżdżeniu (1 dzień wystarczy) muszę kilka razy kręcić by odpalił. Na początku myślałem że nie dostaje paliwa to wymieniłem zaworek przy filtrze paliwa ale to nic nie dało. Podczas odpalania wygląda to tak grzenie świec-ssanie na full-rozrusznik kręci z wydechu nic nie leci jakiś czas pokręci zaczyna puszczać małe dymi i już czuć że auto chce odpalić ale nie może ciągle kręci rozrusznik, zaczyna coraz mocniej kopcić aż w końcu walnie gęstą chmure i odpala. Jak już odpali to ładnie chodzi nic go nie trzepie ani nie kopci. Prosze o pomoc



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Golf mk2 1.6td problem podczas odpalania

Post autor: grg474 » śr wrz 12, 2018 22:25

no dobra a po 12 godzinach to samo? Bo jak tak to wygląda na to że cofa paliwo albo się zapowietrza


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości