Vw golf 110KM ASV dziwne zachowanie temperatury silnika

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

mavwag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 19, 2018 13:56
Auto: Volkswagen Golf

Vw golf 110KM ASV dziwne zachowanie temperatury silnika

Post autor: mavwag » sob sie 04, 2018 11:38

Witam. Panowie proszę o wskazówki. Posiadam auto od dwóch lat, generalnie mocno doinwestowane, byle pierdoła robiona od razu, a tu wczoraj niespodzianka. Otóż podczas jazdy po krętej górskiej drodze temp. zaczęła wskazywać 110C, stanąłem więc, ale silnika nie gasiłem, po chwili spadło na 90C. Trasa zaledwie 40km, dwa tygodnie wcześniej ponad 200km(Słowacja, Zakopane), cały czas na klimie i nic się nie działo. W drodze powrotnej zrobiłem znowu test, klima włączona i na podjazdach temp. 100C, potem droga expresowa 15km z prędkością 150km/h i temp. jak wryta na 90C. Niby zaczyna się od sprawdzenia termostatu(mam zamiar od razu wymienić i tak), ale coś mi tu nie gra. Płyn chłodniczy czysty , poziom stały, baniek brak, więc co jeszcze, zapowietrzył się układ sam z siebie, chłodnica nie wydala, pompa wody, czy początki uszczelki pod głowicą? Najlepsze jest to, że dookoła tylko słyszę, że na razie nie ma się czym przejmować... Bo co, bo stare auto? Coś jest zje..ne i tyle. Dzięki za każdą wskazówkę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości