Tiguan R-Line

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Tiguan R-Line

Post autor: kamska » śr cze 02, 2021 22:14

doggie pisze:
śr cze 02, 2021 06:46
Tyle to ja do pracy jeżdżę swoim prywatnym autem więc nadal uważam, że 36 tys rocznie to normalny przebieg, ani niski, ani wysoki
Fakt, 36tys to przeciętny przebieg. Pewnie jakiś handlowiec jeździł.
Ja do pracy rocznie robie 12tyś Kangurkiem + 3tys po miescie= 15tyś/rok. Są auta z PL salonu z 2018r z przebiegiem bliskim 36tyś, ale i 136tyś w krajowe flotowe też zapieprzają.

A wracając do tematu, to jestem strasznie rozbity. Passat pomimo rodzinnej aprobaty na biały egzemplarz odrzucam to auto, gdyż jest to przestarzały już model i opatrzony niestety, ceny tym bardziej nieadekwatne.
Tiguanów w highlinie jest niewiele, a jak już są to ceny kosmiczne...SuperB odpada, bo w ogóle mi się nie podoba.

Pozostaje O4 labo Golf VIII w Variancie, próbowałem konfigurować z panorama i mocnym dieslu w manualu równe 160tyś zł ;), a za 183tyś w promocji jest Tiguan R-line z tym samym silnikiem.
Pasuje, mam zajefajnego Golfa VII CUP z super wyposażeniem względem młodszego kuzynostwa i stylistycznie też pedarda.

Może po nowym roku znajdę coś w wyprzedaży starego rocznika, a może O4 i Golf VIII przybędzie na rynku wtórny. pandemia się kończy, zł z dnia na dzień coraz mocniejszy może to wpłynie na ceny nowych aut.



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1497
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Re: Tiguan R-Line

Post autor: kwadrat » sob cze 05, 2021 23:48

Zależy jak kto jeździ, jak na takiego Paska to nie jest dużo, normalny przebieg, nie ma się co "orać". A na takie bajerki typu martwe pole w ogóle bym sobie tym głowy nie zawracał, chyba że lubisz gadżety. Jeśli chcesz auto uniwersalne to Tig, jeśli dużo jeździsz w trasy-Pasek. Oby dwa bardzo fajne auta. Silnik najlepiej taki 190 km lub bi-t..
Skoro nie ma ciśnienia, to szukaj sobie na spokojnie


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Tiguan R-Line

Post autor: kamska » pt cze 11, 2021 19:58

kwadrat pisze:
sob cze 05, 2021 23:48
Zależy jak kto jeździ, jak na takiego Paska to nie jest dużo, normalny przebieg, nie ma się co "orać". A na takie bajerki typu martwe pole w ogóle bym sobie tym głowy nie zawracał, chyba że lubisz gadżety. Jeśli chcesz auto uniwersalne to Tig, jeśli dużo jeździsz w trasy-Pasek. Oby dwa bardzo fajne auta. Silnik najlepiej taki 190 km lub bi-t..
Skoro nie ma ciśnienia, to szukaj sobie na spokojnie
No może i nie za dużo, ale dawać za Passka 100tyś juz ponad 6-cio letniego ( modelowo), opatrzonego i brać go w leasing na kolejne 2-3 lata= bezsens. 190km owszem, Bi-turbo już bardziej awaryjne podobno, 150konnym też nie pogardzę, można poprawić programem.
Nie ma ciśnienia aktualny golf 1.6 też fajnie jedzie:))).
Po długich namysłach, nie chce wiązać się z leasingiem, jak zwykle kupie auto za gotówkę w niemczech, cena przynajmniej 10tyś zł niższa i są inne plusy takiej transakcji.
Poczekam do przyszłego roku i zapoluje na O4, Golf VIII a może Tiguan po fl ;).

pozdrawiam



Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Tiguan R-Line

Post autor: kamska » pt lip 02, 2021 21:56

doggie pisze:
sob maja 22, 2021 20:48
Gdybym miał kupować nowy to raczej Cupra Formentor
No przyznaję wczoraj taką widziałem i robi wrażenie, nie ma tego jeszcze na rynku wtórnym. Bagażnik będzie mniejszy niż w Tiguanie, ale wygląda zdecyowanie nowocześniej.

Klient mój kupił Skoda Kodiaq L&K czarna 2021r i ma podobno wszystko, prezentuje się bardzo przyzwoicie, może jakiś FL Kodiaq miał?, 215tyś zł a Tiguan podobno ponad 300 w tej konfiguracji.
Więc jest to jakaś opcja.

Ogólnie, to mi wpadło w oko- https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kar ... 62bda60921
Tylko to segment B, czyli odpowiednik T-roc plastik w środku, jak w Polo, masakra... ale wersja fajna, a kolor dla odważnych coś jak uranograul :)

pozdrawiam



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10502
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Tiguan R-Line

Post autor: doggie » pt lip 02, 2021 22:35

Nie będę się wypowiadał nt. Skody bo mnie ta marka nie interesuje, nie podoba mi się itp ... Mam awersję do tego znaczka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości