Kupno golfa jako daily car z uśmiechem

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Kupno golfa jako daily car z uśmiechem

Post autor: dreyfus » ndz sie 25, 2019 20:52

Nie ma to jak być na forum golfa i czytać kup łopla 😱



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Kupno golfa jako daily car z uśmiechem

Post autor: Pastusiak » ndz sie 25, 2019 21:12

dreyfus pisze:
ndz sie 25, 2019 20:52
Nie ma to jak być na forum golfa i czytać kup łopla 😱
Jasne lepszy golf walony ze Szwajcarii od handlarza niż salonowa np. roczna Astra :-)
Kai pisze:
ndz sie 25, 2019 20:47
Nie bardzo.
To ma być albo auto mega użytkowe z konkretną mocą (E91 335i to był pierwszy strzał), albo fun daily. Astra jako fun daily wg mnie się nie nadaje.
A dlaczego uważasz że 200 konna Astra jako fun daily się nie nadaje? to ile ma miec koni? Golf ma raptem 230 to taka różnica? No rób jak chcesz



Kai
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn sie 19, 2019 15:00

Re: Kupno golfa jako daily car z uśmiechem

Post autor: Kai » ndz sie 25, 2019 21:32

Dlatego priorytetem jest 6r,obecnie jeżdżę seria 3 coupe z ponad 200 koni i chyba jest fajniejszy autem od astry.

Gti rozważam jedynie z dsg i szperą :)



Kai
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn sie 19, 2019 15:00

Re: Kupno golfa jako daily car z uśmiechem

Post autor: Kai » pn sie 26, 2019 01:48

Zatem podsumowując, miało być mocne kombi - 335i lub S4 (nic innego nie brałem pod uwagę w tym budżecie), ale obawiam się, że koszty mnie zjedzą.
Więc jak nie mocne kombi, to mocny/fajny hot hatch, który też potrafi być praktyczny (wiadomo, nie tak jak kombi), ale z racji, że poruszam się praktycznie tylko po mieście powinien dawać radę.
I tutaj było na początku Focus st, Audi s3, ale tutaj w obu jakoś środki mnie nie porwał, gti mk7 że szperą byłoby ok, no i 6r faworyt.
Niestety bmw 135i w tej kasie nie dostanę.

Czy mój tok rozumowania jest ok? Bo już 3cia strona i w sumie nic nowego się nie pojawia :)


//o astrach, superbach, octaviach itp też myślałem. Ale na coś mega fajnego nie ten budżet, a czegoś zwykłego nie chcę. Może za x lat ;)



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Kupno golfa jako daily car z uśmiechem

Post autor: dreyfus » pn sie 26, 2019 07:35

Kai pisze:
pn sie 26, 2019 01:48
Czy mój tok rozumowania jest ok? Bo już 3cia strona i w sumie nic nowego się nie pojawia :)
Masz dziwny tok rozumowania bo oczekujesz, że ktoś za Ciebie auto kupi? Rozmywasz się wśród tak różnych samochodów ba nawet budżet jakiś z góry nie określony i pieron wie czego Ty oczekujesz... Ja mam teraz b6 2.0 tsi po programie w kombi i dla mnie ta moc jest wystarczająca... Potem żona ma megane 1.6 i też jeździ.... Oba auta na gaz, teraz kupiłem grand espace 2.0 DCI bo autobus nam też potrzebny i według Ciebie jakie kryteria pasowały by te a nie inne auta zakupić?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości