Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tomek19900
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 29, 2016 14:30
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Renault
Silnik: 2.0

Re: Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Post autor: Tomek19900 » pt lis 09, 2018 19:15

Doogie powoli nie chce mi się z Tobą dyskutować i widzę , że niekiedy bez sensu sam wprowadzasz spiny na tym forum choćby jak z Patusiakiem... Człowieku Ty na siłę chcesz być uszczypliwy i to mogę przyznać Patusiakowi. Non stop czepiasz się mnie , że szukam igły z salonu. Człowieku kupiłbyś Passata gdzie facet nie wie czy rozrząd robiony ? Gdzie na wielu elementach pokazuje miernik po 1500 um ? Gdzie próg gnije ? Gdzie siedzenia z przodu są rozerwane i skóra na boki się rozchodzi ? Ile razy mam Ci pisać , że sram na to czy auto będzie mieć rysę czy do malowania dwa elementy. Gdyby ten passat miał do malowania maskę a reszta ok to myślisz , że bym nie kupił ? pewnie , że bym kupił. Czemu tak cały czas próbujesz mi docinać podczas gdy ja w porządku odnoszę się do Ciebie ? Próbujesz ze mnie idiotę zrobić ? Jedź sam oglądaj tego passata i skoro jesteś takim fachowcem i ja już tyle rzeczy w nim zobaczyłem to uwierz , że Ty byś na starcie podziękował. To źle , że nie kupiłem gówna ? Czy ja napisałęm , że czepiam się o malowanie elementu !!!!!!!! ?????? sam lakiernik mi mówił bym nie patrzył na to jak pokaże więcej i będzie druga warstwa lakieru bo auto swoje lata ma ale jak widzę pomiar 1500 um w wielu miejscach gdzie świadczy to o szpachli i jeszcze na tym elemencie widać purchle to czepiam się i szukam auta z salonu ? mam dać 22 tysiące za samochód z szpachlą? Zastanów się sam co Ty piszesz. Mam szacunek do ludzi i nienawidzę spięć , spin i unikam tego . Zawsze starałem się tutaj na spokojnie pisać i wyrażać opinie ale się nie da. Ty ciągle wmawiasz mi , że szukam auta z salonu. Dałbyś sobie wmawiać na żywo , że błotnik ma ten sam odcień podczas gdy już z daleka rzucało się w oczy ? ale to nic , że kilo szpachli...przecież auto używane co nie ?

JESZCZE RAZ DO CHOLERY NAPISZĘ :

NIE SZUKAM SAMOCHODU BEZ WAD !!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIERZE W CUDA , ŻE AUTO 12 LETNIE BĘDZIE JAK Z SALONU !!! Ten passat był zajechany po prostu .

PRZECIEŻ JADĄC OGLĄDAĆ TEGO LEONA DAWNIEJ DOPUSZCZAŁEM MALOWANIE 2-3 ELEMENTÓW I NAWET JUŻ Z LAKIERNIKIEM GADAŁEM . ALE JAK ZOBACZYŁEM JAK TO WYGLĄDA TO DAŁEM SOBIE SPOKÓJ. I TO JEST CZEPIANIE SIĘ ? AKCEPTACJA MALOWANIA 2 ELEMENTÓW NA STARCIE TO CZEPIANIE SIĘ I SZUKANIE NÓWKI ??



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Post autor: dreyfus » pt lis 09, 2018 19:28

A ja myślę, że ty chcesz kupić fajne auto a jakimś cudem oglądasz same gówna nic nie warte jak tu relacjonujesz i albo dołożysz hajsu na porządną b6 albo spuścisz z tonu albo szukaj innej marki...



Awatar użytkownika
Tomek19900
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 29, 2016 14:30
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Renault
Silnik: 2.0

Re: Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Post autor: Tomek19900 » pt lis 09, 2018 19:32

Powiedz mi a kto nie chce kupić fajnego , zadbanego auta ? 20-22 tysiące to już nie jest 5 tysięcy gdzie kupuje się auto z opisem " skręca , jeździ , hamuje " a uwierz , że i takie auta potrafią lepiej wyglądać od tych za 22 tysiące .

Post wyżej napisałem , że czar marzeń o passata B6 prysł i już takiego szukać nie będę bo wiem jak sprawa wygląda ale tutaj znów , że szukam na siłę passata B6 . A od samego początku założenia tematu pisałem wprost , że passata ciężko kupić i za mało kasy mam ale jak będzie coś blisko to z ciekawości zobaczę. Wiem już jak sprawa wygląda i uwierz , że zdaje sobie sprawę , że za mało pieniędzy mam. No ale Wy wmówicie mi , że na siłę szukam passata B6 . Nawet wyżej pisałem , że jadąc oglądać ten egzemplarz jechałem tak z przymrużeniem oka bo czułem , że będzie kaszana. Czytajcie ze zrozumieniem bo mam wrażenie , że czytacie początek postu i odpisujecie i mi ciśniecie .


Po prostu chyba czas by odejść z tego forum i nie pisać tutaj już nic i po prostu szukać auta w ciszy . I Wam to zrobi dobrze i pewnie mi bo jak pisałem nie lubię się spinać.



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Post autor: dreyfus » pt lis 09, 2018 19:41

Ale dlaczego nie szukasz np megane z silnikiem 1.6 z jakimś wyposażeniem od pierwszego właściciela czy jakiegoś zadbanego?



Awatar użytkownika
Tomek19900
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: sob paź 29, 2016 14:30
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Renault
Silnik: 2.0

Re: Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Post autor: Tomek19900 » pt lis 09, 2018 19:46

Megane też się interesuje z benzyną 1.6 . Mają bardzo dobre blachy i rocznik też w miarę można dostać za 20 tysięcy lub 22 tysiące. Problem jest w tym , że nie ma ani jednego w trójmieście na sprzedaż ( kombi mnie nie interesuje ) . Tzn są dwa ale od handlarza z starogardu z magicznym opisem i zdjęciami . Zresztą widzę , że te auta od tej osoby bardzo długo zalegają i sprzedać się nie chcą . A 200 KM jechać po auto nie mam zamiaru tylko po to by przez telefon usłyszeć " auto bardzo zadbane , doinwestowane bez korozji " . O tym passacie też tak gadał przez telefon . Nie mam czasu by tak daleko się zapuszczać po auta. I tutaj akurat wiem , że nie jest łatwo szukać samochodu w promieniu 50 km od miejsca zamieszkania ale niestety czas mi nie pozwala by jeździć 200-300 KM po auto .

Proponuje moderatorowi usunąć ten wątek i tyle. Nie będę mieć pretensji jeśli ktoś to zrobi. Pora dać na luz. Ja po prostu już tutaj nie napiszę o żadnym aucie .



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Post autor: doggie » pt lis 09, 2018 19:49

Tomek19900 pisze:
pt lis 09, 2018 19:15
Doogie powoli nie chce mi się z Tobą dyskutować i widzę , że niekiedy bez sensu sam wprowadzasz spiny na tym forum choćby jak z Patusiakiem... Człowieku Ty na siłę chcesz być uszczypliwy i to mogę przyznać Patusiakowi. Non stop czepiasz się mnie , że szukam igły z salonu. Człowieku kupiłbyś Passata gdzie facet nie wie czy rozrząd robiony ? Gdzie na wielu elementach pokazuje miernik po 1500 um ? Gdzie próg gnije ? Gdzie siedzenia z przodu są rozerwane i skóra na boki się rozchodzi ? Ile razy mam Ci pisać , że sram na to czy auto będzie mieć rysę czy do malowania dwa elementy. Gdyby ten passat miał do malowania maskę a reszta ok to myślisz , że bym nie kupił ? pewnie , że bym kupił. Czemu tak cały czas próbujesz mi docinać podczas gdy ja w porządku odnoszę się do Ciebie ? Próbujesz ze mnie idiotę zrobić ? Jedź sam oglądaj tego passata i skoro jesteś takim fachowcem i ja już tyle rzeczy w nim zobaczyłem to uwierz , że Ty byś na starcie podziękował. To źle , że nie kupiłem gówna ? Czy ja napisałęm , że czepiam się o malowanie elementu !!!!!!!! ?????? sam lakiernik mi mówił bym nie patrzył na to jak pokaże więcej i będzie druga warstwa lakieru bo auto swoje lata ma ale jak widzę pomiar 1500 um w wielu miejscach gdzie świadczy to o szpachli i jeszcze na tym elemencie widać purchle to czepiam się i szukam auta z salonu ? mam dać 22 tysiące za samochód z szpachlą? Zastanów się sam co Ty piszesz. Mam szacunek do ludzi i nienawidzę spięć , spin i unikam tego . Zawsze starałem się tutaj na spokojnie pisać i wyrażać opinie ale się nie da. Ty ciągle wmawiasz mi , że szukam auta z salonu. Dałbyś sobie wmawiać na żywo , że błotnik ma ten sam odcień podczas gdy już z daleka rzucało się w oczy ? ale to nic , że kilo szpachli...przecież auto używane co nie ?

JESZCZE RAZ DO CHOLERY NAPISZĘ :

NIE SZUKAM SAMOCHODU BEZ WAD !!!!!!!!!!!!!!!! NIE WIERZE W CUDA , ŻE AUTO 12 LETNIE BĘDZIE JAK Z SALONU !!! Ten passat był zajechany po prostu .

PRZECIEŻ JADĄC OGLĄDAĆ TEGO LEONA DAWNIEJ DOPUSZCZAŁEM MALOWANIE 2-3 ELEMENTÓW I NAWET JUŻ Z LAKIERNIKIEM GADAŁEM . ALE JAK ZOBACZYŁEM JAK TO WYGLĄDA TO DAŁEM SOBIE SPOKÓJ. I TO JEST CZEPIANIE SIĘ ? AKCEPTACJA MALOWANIA 2 ELEMENTÓW NA STARCIE TO CZEPIANIE SIĘ I SZUKANIE NÓWKI ??
Do tej pory miałem cię za rozsądnego człowieka nie poddającego się negatywnym emocjom ale widzę że się myliłem, nie potrafisz konstruktywnie odpowiedzieć na krytykę i znieść krytyki. Podobnie jak @Pastusiak. Nie mów do mnie "człowieku", nie pisz wielkimi literami bo to wbrew regulaminowi, jeśli chcesz w takim tonie kontynuować temat to go zamknę. Tyle ode mnie.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Volkswagen Jetta 2.0 FSI 150km Automat

Post autor: doggie » pt lis 09, 2018 19:51

Tomek19900 pisze:
pt lis 09, 2018 19:15
Człowieku kupiłbyś Passata gdzie facet nie wie czy rozrząd robiony ? Gdzie na wielu elementach pokazuje miernik po 1500 um ? Gdzie próg gnije ? Gdzie siedzenia z przodu są rozerwane i skóra na boki się rozchodzi ? Ile razy mam Ci pisać , że sram na to czy auto będzie mieć rysę czy do malowania dwa elementy. Gdyby ten passat miał do malowania maskę a reszta ok to myślisz , że bym nie kupił ? pewnie , że bym kupił.
szkoda że nie umiesz czytać i wyciągać wniosków bo napisałem:
Nie mówię o tym konkretnym passacie ale uogólniam.
ale to już nieważne


Tomek19900 pisze:
pt lis 09, 2018 19:46

Proponuje moderatorowi usunąć ten wątek i tyle. Nie będę mieć pretensji jeśli ktoś to zrobi. Pora dać na luz. Ja po prostu już tutaj nie napiszę o żadnym aucie .
Ok, zamykam

ps. do tego momentu temat fajnie się toczył i rozwijał, szkoda że pokazałeś swoje prawdziwe oblicze, moja krytyka nigdy nie ma na celu obrażanie kogokolwiek, tylko naprowadzenie na inny tok myślenia z którym nie musisz się zgadzać ale takie wybuchy agresji poparte wieloma !!!!!!! czy ????? są bezpodstawne i nie na miejscu. Nie potrafisz opanować złych emocji, zresztą jak nie pierwszy i nie ostatni user, których tutaj na forum przez 11 lat wielu przeżyłem



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości