Golf V i VI 1.6 MPi

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Golf V i VI 1.6 MPi

Post autor: Pastusiak » śr sie 08, 2018 00:40

Dobra koniec tej dyskusji, ale w woli wyjaśnienia - skoro autocentrum powiela głupoty - to skąd wg Ciebie, wyjaśnij w tym zestawieniu poniżej - typowe usterki aut pod pozycją golf vi 1,6 mpi - hasło wybite tuleje tylnego zawieszenia (belka)?

http://oi64.tinypic.com/fmmhqo.jpg

Dla mnie to dziwne żeby w dwóch niezależnych źródłach była mowa o belce której tam nie ma :crazy:



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Golf V i VI 1.6 MPi

Post autor: doggie » śr sie 08, 2018 00:47

Nie będę się nad tym zastanawiał bo opieram się na ETKA i własnym wieloletnim doświadczeniu , jest rama pomocnicza z wahaczami o czym już pisalem, belki skrętnej nie było nigdy w mk5 i 6.
Domniemam że autorzy mylą ramę pomocniczą z belką gdyż często jest nazywana błędnie belka pomocniczą, oczywiście wahacze są tulejowane. Druga sprawa to kompletna bzdura z tym wybijaniem tulei bo ta usterka nie występuje jako typowa, oczywiście po przebiegu 500 tys km wszystko jest możliwe

Obrazek


To wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie wysoki sądzie.



Awatar użytkownika
marmi m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 743
Rejestracja: pn sie 08, 2011 23:08
Lokalizacja: K-ce

Re: Golf V i VI 1.6 MPi

Post autor: marmi m » czw sie 09, 2018 10:55

Pastusiak Belka skrętna w golfie to owszem ale w 7 tam zaczeli cofac się do króla ćwieczka...

Wielowahacz droższym rozwiązaniem niż belką skrętna? owszem ale nie w golfie to nie passat, sam mam dwa golfy i dotykać zawieszenia nie musiałem z tyłu i to przy przebiegu 230+...


CC 1,7CDTI --> VW GOLF V 1,9TDI -->GOLF 6 2.0TDI CR

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości