Prosba o opinie golf mk3 1.9tdi

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
fire&fice
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr sie 10, 2011 14:39

Prosba o opinie golf mk3 1.9tdi

Post autor: fire&fice » pn lip 23, 2018 23:07

Witam. Jest ktos z kolegow z zachodniopomorskiego? Mam prosbe jesli ktos zna lub ogladal tego golfika. gosc przez telefon mowi ze wszystko ok ale cena podpada troche. https://m.olx.pl/oferta/volkswagen-golf ... wLxYf.html



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1040
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Prosba o opinie golf mk3 1.9tdi

Post autor: Pastusiak » wt lip 24, 2018 00:55

Ja powiem tak, znasz przypadek ze dzwonisz a gość mówi że wie Pan co, tu cieknie, tu korozja, to by trzeba było zrobić, no tutaj też nie działa..? nikt go nie chce ale może Pan kupi? Nie ma czegoś takiego każdy wychwala auto.
Natomiast cena hmm z jednej strony to nie jest GTI ABF 2,0 150 koni ani żadne VR6, z drugiej niby wkłąd jakiś ma...zobacz na ilość wyświetleń, raczej nie jedna już osoba go oglądała, ciężko coś ocenić - opis tzw bezpieczny, auto na jakimś pewnie chińskim gwincie, wypolerowane na sprzedaż, a kto wie co tam siedzi.
To jest auto za jedną pensję, ludzie za tyle na wakacje jeżdzą, tak że cudów się nie spodziewaj, to auto ma 25 lat, jak masz blisko sam podjedź obejrzyj ale chyba nie masz zamiaru z 2 końca Polski po Golfa 1,9 tdi za 4 tys jechać?



fire&fice
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr sie 10, 2011 14:39

Re: Prosba o opinie golf mk3 1.9tdi

Post autor: fire&fice » wt lip 24, 2018 01:45

No wlasnie mam kawal drogi i rezygnuje.mam jeszcze jette mk2 na oku na pomorzu wiec chyba tam sie przejade



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości