Kupno VW Golf 7 FL Rline

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
krolik99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 28, 2018 19:46
Auto: Volkswagen Golf

Kupno VW Golf 7 FL Rline

Post autor: krolik99 » pn maja 28, 2018 20:30

Czy byłby ktos w stanie sprawdzic dla mnie Golfa 7 FL Rline (auto demonstracyjne) znajdujacego sie w Slupsku? Auto jest juz po wplaconej przeze mnie zaliczce aczkolwiek z Warszawy jest daleko i najprawdopodobniej wybiore się do Slupska wylacznie w celu przyklepania umowy i odebrania auta. Bylbym bardzo wdzieczny! Pozdrawiam



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Kupno VW Golf 7 FL Rline

Post autor: doggie » wt maja 29, 2018 08:03

A jak powiem że jest ok to klepniesz umowę w ciemno? dobre :P



Awatar użytkownika
flo89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 18:00
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Golf MK7 2016
Silnik: CZCA

Re: Kupno VW Golf 7 FL Rline

Post autor: flo89 » wt maja 29, 2018 10:16

Ja kupowałem swojego mk7 w Gdyni, mieszkam we wrocławiu. To jest kupa kasy, warto sie przejechać i obejrzeć OSOBIŚCIE. Ewentualnie są firmy, które profesjonalnie zajmują się sprawdzaniem aut na zlecenie. Autotesto to pierwsze co przyszło mi do głowy. Płacisz (prawie tyle co za podróż) i masz rzetelny (?) raport o stanie auta. Mimo wszystko lepiej samemu, podróż warszawa słupsk to pewnie ze 300 zł a na auto wydasz ile? 80+? te kilka stówek w porównaniu do kwoty zakupu to kropla w morzu.


MK7 2016 1.4 TSI CZCA Highline

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości