Citroen C5 CrossTourer 2014 2.0 HDI 163hp

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Citroen C5 CrossTourer 2014 2.0 HDI 163hp

Post autor: doggie » pt mar 30, 2018 15:08

Chodzi za mną zmiana auta na większe, głównie duży bagażnik bo już mnie trochę męczy to maleństwo w e84 choć sama kabina jest dla mnie wystarczająca, bo jest porównywalna jak w A4, bo to płyta podłogowa E90/91. Biorę pod uwagę raczej kombi, bo jest to najbardziej praktyczna buda w przeciwieństwie do SUV. Audi i BMW raczej wykluczam bo nie chce wyrzucać dużo kasy a na 3-4 letnie sporo więcej musiałbym wyłożyć. Nie boję sie aut od handlarzy, wszystko da się zweryfikować. Jakie macie opinie o prezentowanym w linku modelu, za czy przeciw?


https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c ... zf9VU.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
krzychu195
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: czw paź 19, 2006 13:51
Lokalizacja: WGS
Kontakt:

Re: Citroen C5 CrossTourer 2014 2.0 HDI 163hp

Post autor: krzychu195 » sob mar 31, 2018 08:21

HDI z Fapem najlepiej tankować do pełna za każdym razem gdyż płyn do FAPa jest dozowany przy każdym dozowaniu z taką samą ilością. Jeżeli byś brał z hydropneumatyką to swego czasu nikt nie regenerował ty sfer czy tam gruszek. Lubią się oberwać czy powypinać klapki w nagrzewnicy czyli przestaje działać sterowanie kierunkiem nawiewu ale to było raczej na początku produkcji może coś poprawili w tym. Więcej nie wiem. Interesowałem się tym modelem jakieś 4 lata temu.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Citroen C5 CrossTourer 2014 2.0 HDI 163hp

Post autor: doggie » sob mar 31, 2018 08:29

Dzięki, tak wiem że należy tankować do pełna, hydro się nie boje, po drugie po sąsiedzku mam mechanika który specjalizuje się w cytrynach. Z tymi klapkami to już chyba wszędzie chińszczyzna weszła, to zacinają, to stukają, chyba znak czasów. Ogólnie dobre wrażenie robią te auta i są atrakcyjne cenowo w relacji z audi czy passatem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości